Certyfikacja ISO

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Certyfikacja ISO

Post autor: DamianKl »

Szukając specjalisty z pomocą którego będziecie mogli uzyskać ważne dla Was certyfikaty ISO to koniecznie zwróćcie uwagę na http://www.adees.net/ ponieważ jest to czynny audytor który pomoże Wam w tym zakresie, oczywiście jeśli spełniacie warunki. U nas było to ISO 45001 – BHP i ochrona zdrowia dzięki czemu w końcu wyróżniamy się skutecznie na tle najbliższej konkurencji. Pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: Mietko »

Kwestie BHP są oczywiście bardzo ważne. Również tu mogą was zainteresować propozycje od https://meridus.pl na buty, odzież roboczą. Znajdziecie tu także i inne akcesoria BHP dla firm.
brzęczek

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: brzęczek »

Jeśli szukacie sklepu z artykułami BHP to zapraszam tutaj https://www.blog-glovex.pl/ Mają ogromny wybór i atrakcyjne ceny więc klienci będą zadowoleni z ich usług. Polecam się zapoznać z stroną bo oprócz sklepu mają też blog z poradami z BHP.
Lasociński

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: Lasociński »

Skoro już o BHP mowa, to wszystko, czego potrzebujecie, zaczynając od znaków bezpieczeństwa, a na wyposażeniu stacji trafo kończąc, znajdziecie w EG System https://www.egsystem-sklep.pl. A w każdy poniedziałek wystarczy zamówić za 200 zł, żeby otrzymać dostawę gratis. Ponadto na ich stronie jest blog, gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykułów dotyczących bezpieczeństwa, ale nie tylko. Z własnego doświadczenia wiem, że cechuje ich wysoka jakość i konkurencyjne ceny, więc warto do nich zajrzeć.
ODPOWIEDZ