Co myślicie o brokerach kurierskich?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
river
Posty: 51
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:51

Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: river »

Jakiego dobrego brokera kurierskiego polecicie?
Awatar użytkownika
kira
Posty: 79
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:52

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: kira »

Znasz tę stronę https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-fedex ? Jeśli nie to koniecznie się zapoznaj. Sprawdzisz na niej ile kosztuje kurier FedEx i inni kurierzy, a także nadasz przesyłkę online bez konieczności wychodzenia z domu i stania w kolejce. Teraz większość osób w ten sposób wysyła paczki
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: fabi88 »

Ja sądzę, że to najlepsza opcja wysyłki. Dobry broker umożliwia porównanie wielu ofert i bezproblemowy wybór najkorzystniejszej. Ja korzystam z pośrednictwa brokera Kurjerzy. Najczęściej wysyłam paczki do Niemiec - tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz bezpośrednio taką możliwość. Ale jak popatrzysz na stronę to masz tam wysyłkę paczek do innych krajów i na terenie Pl.
Jerzykk

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: Jerzykk »

W świecie, w którym troska o środowisko staje się coraz ważniejsza, przesyłki stają się kolejnym obszarem, w którym możemy wprowadzić pozytywne zmiany. Przy wyborze produktów do wysyłki, warto zwrócić uwagę na opakowania biodegradowalne lub nadające się do recyklingu, aby minimalizować ilość generowanych odpadów. Dodatkowo, wybór firm kurierskich, które angażują się w ekologiczne praktyki, może pomóc w zmniejszeniu śladu węglowego związane z dostawami. Tutaj https://naszsrem.pl/2023/12/ekologiczne ... ero-waste/ można szerzej na ten temat poczytać.
Admin

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: Admin »

Organizacje charytatywne i non-profit, wysyłające duże ilości pomocy, muszą być świadome ograniczeń dotyczących przesyłek, aby maksymalizować efektywność swoich działań. Odpowiednie planowanie i dostosowanie rozmiarów paczek do wymagań kurierów może znacząco zredukować koszty transportu. Kluczowe informacje dotyczące maksymalnych wymiarów i wagi są dostępne na https://aktualnecenniki.pl/poznaj-maksy ... przesylek/ co jest cenne dla tych, którzy chcą zoptymalizować swoje procesy logistyczne.
Herka

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: Herka »

Przyjmowanie przez firmy kurierskie zgłoszeń o utraconych przesyłkach wymaga od nadawców zachowania dowodów nadania i potencjalnie dokumentacji wartości zawartości paczki. Takie działania ułatwiają proces reklamacyjny i zwiększają szansę na otrzymanie odszkodowania. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach dokumentacyjnych, odwiedź stronę https://makowonline.pl/kiedy-przesylke- ... -utracona/ i jest to kluczowe dla zabezpieczenia swoich interesów w przypadku problemów z dostawą.
Zguba

Re: Co myślicie o brokerach kurierskich?

Post autor: Zguba »

Waga gabarytowa przesyłki jest obliczana, aby określić opłatę za transport towarów, które zajmują dużo miejsca, ale są lekkie. Stosuje się do tego specjalną formułę, która uwzględnia objętość przesyłki. Dokładne wyjaśnienie tej koncepcji można znaleźć pod adresem https://ciekawe.org/2023/05/08/jak-obli ... przesylki/ gdzie omówiono jak przelicza się objętość na wagę gabarytową. Wiedza ta jest szczególnie przydatna dla osób często wysyłających duże przesyłki.
ODPOWIEDZ