co na wakacje

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
duży

co na wakacje

Post autor: duży »

Co obowiązkowo zabieracie ze sobą na wakacje. Na pewno kosmetyki - gdzie? Ja jadę nad morze więc kosmetki będą obowiązkowym zakupem. Potem jakiś dobry sklep z ciuchami. Zastanawiam się co dalej. Możecie mi podpowiedzieć dobre sklepy w internecie, które wy
odwiedzacie przed wyjazdem na wakacje.
Baśka

Re: co na wakacje

Post autor: Baśka »

Ja obowiązkowo odwiedzam internetową księgarnie, gdzie właśnie znalazłam tą książkę dla siebie - zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/tamtej-nocy ... 07412.html Na wakacjach jest czas nadgonić braki w czytaniu. Nie ma nic lepszego jak po dniu zwiedzania odprężyć sie z dobrą ksiązką w ręku.

meblościanka indi m
slońce

Re: co na wakacje

Post autor: slońce »

Jeśli chodzi o mnie, to w tym roku mam zamiar jechać do Chorwacji. To miejsce polecali mi moi znajomi i powiedzieli, że można nawet wynająć tam jacht od https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji . Nigdy nie korzystałam o tego typu rozrywek, więc mam nadzieję że mi się spodoba. Dajcie znać czy macie w tym temacie jakieś doświadczenie.
Jaśka43

Re: co na wakacje

Post autor: Jaśka43 »

Szukając natomiast ciekawych wyjazdów wakacyjnych, czy zimowisk dla swoich dzieciaków to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Quatromondis https://quatromondis.pl/ w przypadku których można liczyć na świetną organizację, mnóstwo ciekawych zajęć i atrakcji w całym kraju oraz wyjątkowych zamkach wprowadzając w świat Harrego Pottera. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że i Wasze dzieci będą zachwycone, a wy sobie trochę odpoczniecie :)
Anuśka45

Re: co na wakacje

Post autor: Anuśka45 »

Często się mówi ,że spontaniczne wakacje są najlepsze ale prawda też jest taka ,że jeśli wyjeżdża się z dziećmi to trzeba zaplanować wiele rzeczy. W tym roku wyjazd zaplanowaliśmy do Chorwacji , razem ze znajomymi, którzy podobnie jak my jechali z dziećmi. Musieliśmy więc podróż dobrze zaplanować i dobrze się do niej przygotować. Ważną sprawą w takiej podróży jest prowiant. Zabraliśmy z sobą także znane nam i dzieciom batony musli , które sprawdziły się już podczas innych wyjazdów wakacyjnych.

powerpack linux
ODPOWIEDZ