Części do warsztatu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Eliasz_81
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 22:59

Części do warsztatu

Post autor: Eliasz_81 »

Witajcie. Czy ktoś z was zna sprawdzony sklep, z którym mógłbym nawiązać współpracę w zakresie dostarczania części do warsztatu samochodowego?

fifa ultimate team jak zarabiać
Awatar użytkownika
Bożan
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 6:03

Re: Części do warsztatu

Post autor: Bożan »

Najlepszą ofertę moim zdaniem ma sklep https://pamaku.pl// Kupisz u nich części do układów wydechowych. Jeśli chodzi o współpracę to wystarczy skontaktować się z obsługą. Wszystkie dane i asortyment znajdziesz na stronie.
Awatar użytkownika
3.14
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:36

Re: Części do warsztatu

Post autor: 3.14 »

Jeżeli potrzebujesz pasy napędowe, to sprawdź na stronie Eurotex Poland, mają ogromny wybór i dobre ceny. Skontaktuj się z nimi może akurat uda wam się rozpocząć współpracę :)
Awatar użytkownika
szarpaj
Posty: 72
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:31

Re: Części do warsztatu

Post autor: szarpaj »

A jak dbacie o bezpieczeństwo swoich pracowników? Szczególnie kiedy wyjeżdżają w teren? Kiedyś miałam nieprzyjemną sytuację i postanowiłam wyposażyć każde auto w małe apteczki z najpotrzebniejszym sprzętem: https://www.tanieapteczki.pl/apteczka-m ... -p-18.html Od tamtego czasu, już wiem, że moi pracownicy są bardziej zabezpieczeni przed wypadkami :)
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Części do warsztatu

Post autor: Zuzia »

Myślę, że w każdym warsztacie samochodowym powinny się znaleźć również wyciągarki samochodowe. Ja widziałam, że można je niedrogo zamówić na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Polecam więc się tam rozejrzeć, jeśli prowadzicie własne warsztaty i chcecie je dobrze wyposażyć ;)
ODPOWIEDZ