czy ktos korzysta z pethelp?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

czy ktos korzysta z pethelp?

Post autor: kilopi »

czy ktos z was wykupowal moze pakiet zdrowotny dla pupila z pethelp? za granica takie rzeczy sa popularne a u nas to chyba nowosc, ktos ma doswiadczenia?
Awatar użytkownika
Prunka
Posty: 81
Rejestracja: 31 maja 2019, 9:13

Re: czy ktos korzysta z pethelp?

Post autor: Prunka »

ja mam pakiet dla psa, wybralismy ten sredni i w sumie jest calkiem spoko. W tym roku nie mielismy zadnych "weterynaryjnych wpadek" ale pamietam ze w zeszlym troche na badania wydalismy, wiec juz sie zwrocilo :)
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: czy ktos korzysta z pethelp?

Post autor: laperela »

no fajnie ze i u nas w koncu cos takiego sie pojawilo, ja mam wykupiony dla psiaka pakiet premium, nigdy nie wiadomo co i kiedy bedzie potrzebne, a juz kilka razy skorzystalismy :)
biała

Re: czy ktos korzysta z pethelp?

Post autor: biała »

ciekawa sprawa! musze sie zainteresowac, bo mam chow chowa ktory czesto ma jakies problemy skorne albo wygryza sobe siersc wiec wizyty u weta sa naprawde systematyczne.. choc odkad zamawiamy dla suni karme od https://psibufet.pl/ dopasowana do jej potrzeb i organizmu widze, zdecydowana roznice - nie dosc, ze alergie zniknely to ma ona jakby wiecej energii, wydaje sie weselsza :)
jacekkowal

Re: czy ktos korzysta z pethelp?

Post autor: jacekkowal »

Ja na szczęście bywam ze swoim psem u weterynarza rzadko, niemal tylko profilaktycznie i w ramach wymaganych szczepień. Prawdopodobnie zwierzak cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją dzięki odpowiedniej diecie i codziennym aktywnościom. Kupuję mu karmy wysokiej jakości, gdy mam czas przygotowuję też domowe posiłki, które oczywiście wyglądają pod względem składu całkowicie inaczej niż moje. Z początku gotowanie dla futrzaka nie było łatwe ale bardzo pomógł mi w ułożeniu zbilansowanego menu poradnik zamieszczony na stronie https://johndog.pl/blog/zywienie/gotowa ... ie-wygoda/ . Domowa dieta opiera się głownie na mięsie (wołowina, drób, ryba, czasem wieprzowina) oraz lekkostrawnych warzywach. Istotne są oczywiście proporcje- mięsa zawsze jest więcej w psim posiłku niż warzyw.
ODPOWIEDZ