Czysta woda

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Clifford
Posty: 105
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:01

Czysta woda

Post autor: Clifford »

Jak dla mnie najlepsza oferta czystej wody to takie filtry do wody. Aż się sam zdziwiłem jak dobrze działają.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodził, dość szybko odkrywał, że przybył ze skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Oyoda
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:41

Re: Czysta woda

Post autor: Oyoda »

Wiem, że ludzie korzystają z takich tematów. Liczę, że i tutaj nie będzie inaczej.
Jeśli kogoś kochasz, to jeszcze nie znaczy, że Bóg ma w swoich planach, żebyście byli razem.
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Czysta woda

Post autor: parolina »

Też używam dzbanka z filtrem bo lubię pić czystą wodę, można dodać do niej elektrolity i dzięki temu świetnie uzupełnić płyny po siłowni albo podczas intensywnego wysiłku intelektualnego bo odpowiednie nawodnienie świetnie poprawia pracę mózgu i koncentrację
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:49

Re: Czysta woda

Post autor: Olkka »

Też już od jakiegoś czasu przerzuciłam się na dzbanki filtrujące. Teraz mam taki z aquaphor i jestem z niego bardzo zadowolona. Znacznie poprawia smak wody a przy tym jest poręczny i pojemny. Poza tym to bardzo wygodne rozwiązanie bo czystej wody mam tyle ile zachce;)
Awatar użytkownika
benzy
Posty: 48
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:26

Re: Czysta woda

Post autor: benzy »

Chyba każdy chce mieć w swoim domu czy mieszkaniu wodę czystą jak najbardziej zdatną do picia. Ale niestety nie wszędzie taka woda jest. Dlatego też w takim przypadku warto jest pomyśleć o zamontowaniu takiego odżelaziacz wody Taka forma uzdatniania wody zdecydowanie poprawi jakość wody w kranie i będziemy mieli pewność, że woda posiada wszelkie normy
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:31

Re: Czysta woda

Post autor: Majkaaa »

Dlatego my od jakiegoś czasu już korzystamy z dzbanka filtrującego J.Shmidt 500 aquaphor. Doskonale oczyszcza wodę, niweluje nieprzyjemny zapach i smak dzięki czemu woda jest krystaliczna i po prostu smaczna. A co ważniejsze mam ją zawsze pod dostatkiem;)
Awatar użytkownika
smerfuś
Posty: 111
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:50

Re: Czysta woda

Post autor: smerfuś »

Wiadomo, że aby mieć czystą wodę z kranu to najlepiej jest zainwestować w dobry filtr i te wszystkie odżelaziacze wody. Jednak to ja nie mam zaufania jeśli chodzi o picie wody z kranu, dlatego też kupuję wodę ze sklepu. Ale też nie byle jaką ale jedną z najlepszych wód źródlanych jaką jest woda Iwoniczanka https://iwoniczanka.pl/ Jest to woda w szklanych zwrotnych butelkach dzięki czemu wiem, że jej smak pozostaje bez zmian. Poza tym jest ona bardzo bogata w minerały ale odpowiednio zbilansowanej ilości. Także jak dla mnie taka woda jest doskonałym rozwiązaniem
Awatar użytkownika
Karo29
Posty: 120
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50

Re: Czysta woda

Post autor: Karo29 »

Wiadomo, to bardzo ważna rzecz. Jeśli zależy Wam na odpowiednim nawodnieniu organizmu, to koniecznie powinniście zadbać o to, co konkretnie wrzucacie do swojego organizmu. Myślę, że dobrym wyborem dla Was może być wykorzystanie takich filtrów jak https://allegro.pl/produkt/filtr-do-wod ... 0280697b7e które pozwolą Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy na wodzie butelkowanej, czy też na innych napojach. Dowiedzcie się o tym więcej, bo chodzi przecież o Wasze zdrowie!

odkurzacz workowy czy bezworkowy 2012
Awatar użytkownika
zetka
Posty: 22
Rejestracja: 12 sie 2020, 14:38

Re: Czysta woda

Post autor: zetka »

Moje dzieci tez piją czystą wodę, nie smakową, jak jadą na wycieczki inne dzieci mają wody smakowe, to tez chciały. Ale na szczęście Kubuś waterrr ma też czystą wodę, ale w takiej samej butelce z dzióbkiem jak inne, więc jest i wilk syty i owca cała.
NNatchaeŁ

Re: Czysta woda

Post autor: NNatchaeŁ »

zetka pisze: ↑31 paź 2020, 18:25 Moje dzieci tez piją czystą wodę, nie smakową, jak jadą na wycieczki inne dzieci mają wody smakowe, to tez chciały. Ale na szczęście Kubuś waterrr ma też czystą wodę, ale w takiej samej butelce z dzióbkiem jak inne, więc jest i wilk syty i owca cała.
u nas w kranie słaba jest niestety
KrystainŻ

Re: Czysta woda

Post autor: KrystainŻ »

NNatchaeŁ pisze: ↑27 maja 2021, 20:07
u nas w kranie słaba jest niestety
U nas tak samo. Do picia nadaje się tylko woda butelkowana. Nawet do czajnika daję taką z butelki. Kupujemy wodę całym zgrzewkami. Zazwyczaj tę co jest w dobrej cenie lub np jest loteria, jak w Staropolance. Całe lato można rejestrować paragony za zakup wody i wygrać pieniądze ;) Szczegóły loterii są tutaj: www.loteriastaropolanka.pl
pikka

Re: Czysta woda

Post autor: pikka »

Szukasz sposobu na poprawę jakości wody pitnej? jonizatory do wody mogą być odpowiedzią! Używanie jonizatora do filtrowania wody może pomóc usunąć zanieczyszczenia i zapewnić czystą, zdrową wodę dla rodziny. Jony zawarte w wodzie mogą również pomóc zrównoważyć poziom pH, ułatwiając organizmowi wchłanianie składników odżywczych zawartych w wodzie.
ODPOWIEDZ