Detektyw

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
dzień

Detektyw

Post autor: dzień »

Tak coś czułam, że mój narzeczony coś ściemnia. I okazało się, że jakiś zbiry nas okradły, a teraz nawet mają ważną dla nas rzecz. Musimy ją jak najszybciej odzyskać i w związku z tym, będzie nam potrzebna pomoc. Czy Waszym zdaniem ta agencja detektywistyczna http://detektywandala.pl/ może mi ją dać? Czy naprawdę nam coś poradzą?
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Detektyw

Post autor: obiadwsobote »

Jeśli zdarzy się włamanie do mieszkania, również zadziałać może detektyw. Rzeczy, podobnie jak ludzi, często udaje się odnaleźć, pracownicy takich agencji mają swoje dobrze wypracowane metody. Wiedzą jak działają złodzieje i gdzie np. mogą próbować upłynnić swoje łupy. Szanse na odnalezienie skradzionych przedmiotów, mocno rosną.
Uuszkólka

Re: Detektyw

Post autor: Uuszkólka »

Polecicie mi jakiegoś dobrego detektywa? Chodzi o poszukiwanie osób zaginionych z przed wielu lat. Chodzi o moich rodziców, którzy uciekli i zostawili mnie u babci. Chciałabym ich odnaleźć. Podrzucicie mi namiary na dobrego detektywa który mi w tym pomoże?

mecze online za darmo hd
ósemkaoo

Re: Detektyw

Post autor: ósemkaoo »

W sprawach które dotyczą przestępstw i działań gospodarczych, dobrze radzi sobie ta agencja https://wywiad.net/ , to profesjonaliści. Region działania, cały świat, to doświadczony zespół, który podejmie się nawet bardzo trudnych zadań. Często zdarza im się sprawdzać i weryfikować sprawy związane z działaniem nieuczciwej konkurencji.
ODPOWIEDZ