dla kleżanki

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Ptyś

dla kleżanki

Post autor: Ptyś »

Szukam dobrego pomysłu na prezent dla koleżanki z pracy. od niedawna zatrudniona zostala w naszym dziale, a za chwilkę ma urodziny. jeszcze jej dobrze nie znamy, nie wiemy zbytnio nic o jej zainteresowaniach. Dziewczyna jest miła sumpatyczna, więc chemy jej spraawić miłą niespodziankę. Mam nadzieję ze mi coś podpowiecie.
Tomuś

Re: dla kleżanki

Post autor: Tomuś »

Najprościej kupić buket kwiatów i może książkę. Zobacz tą propozycję ty https://www.taniaksiazka.pl/wszystkie-k ... 87823.html Książka która powinna spodobać siękażdej kobiecie. Mówi o zdradzie męża. Po której kobieta próbuje stanąć na nogi i odzyskać swoje życie. Niestety po drodze na jaw wychodzą inne, gorsze tajemnice jej męża.
truśka

Re: dla kleżanki

Post autor: truśka »

może coś do układania włosów?? Babyliss ma dużo różnych urzadzeń, kupiłam sobie genialną lokówke Babyliss Curl Styler. Wygląda super, jest dosyć nietypowa, bo od środka m przeplyw powietrza ale uzywanie nie sprawia mi żadnych problemów i w efekcie mogę szybko zobic piękne fale
kaśka zzz

Re: dla kleżanki

Post autor: kaśka zzz »

Jednym z najlepszych sposobów na zaprzyjaźnienie się z kobietą, którą kochasz, jest wysłanie jej internetowego magazynu dla kobiet. To da ci wgląd w świat kobiety, jak myśli i co lubi. Wyślij jej jeden z tych numerów w Walentynki i pamiętaj, aby jej również dostać kopię!
https://www.manzano.pl/
https://www.natigo.pl/
https://najlepszewinternecie.pl/
ODPOWIEDZ