Dobre kantory

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Katie80
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:41

Dobre kantory

Post autor: Katie80 »

Możecie tutaj polecać dobre i sprawdzone kantory? Ja zacznę od siebie i mogę z czystym sumieniem polecić http://kantor.kolobrzeg.pl/ . U nich najbardziej się opłaca moim zdaniem.
Większość ludzi wybierze raczej brak szczęścia niż brak pewności.
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Dobre kantory

Post autor: obiadwsobote »

Kantory stacjonarne odchodzą już powoli do lamusa - ich miejsce zajmują kantory online, kantor Waluteo to duże doświadczenie i zawsze aktualne kursy wymiany. Korzystałem już z kilku kantorów jednak tylko tutaj oprócz wygody i bezpieczeństwa transakcji mam również najniższy spread na rynku. Różnice pomiędzy kursem sprzedaży a zakupu wynoszą tutaj tylko około jednego grosza.
Awatar użytkownika
carolina78k
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:18

Re: Dobre kantory

Post autor: carolina78k »

Jeżeli chodzi o sprawdzone kantory to mogę polecić kantor Grant. Ostatnio wymieniałam tam walutę i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Sprawdziłam wcześniej i kurs euro w Legnicy w tym czasie był bardzo atrakcyjny w tym kantorze. Ogólnie kantor nie tylko oferuje atrakcyjne kursy walut, ale również możliwość negocjacji ceny.
justić

Re: Dobre kantory

Post autor: justić »

Myślę, że tutaj też warto wspomnieć o kantorze Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kantory/Rybaki-12-5 . Już kilka razy słyszałam, że mają oni naprawdę dobre kursy i cała wymiana walut odbywa się u nich sprawnie. Istnieją opinie o tej firmie takie, jak przykładowo- godny zaufania partner w wymianie walutowej.
ODPOWIEDZ