Dobre zaoczne studia

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Złomocny
Posty: 28
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:53

Dobre zaoczne studia

Post autor: Złomocny »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: albina »

A może pielęgniarstwo ? Ja wybrałam taki kierunek na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie http://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Zajęcia ciekawie i prowadzone w przystępny dla studenta sposób, fajni wykładowcy, dużo zajęć praktycznych. Uczelnia trzyma poziom już od wielu lat , wcześniej funkcjonowali pod nazwą Wyższa Szkoła Mazowiecka.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: zarazaa »

oo albina widzę, ze wybrałyśmy tą samą uczelnię :) ja akurat poszłam na dietetykę, kierunek ruszył dopiero w tym roku ale już po pierwszym zjeździe mam mega pozytywne odczucia :) moja siostra studiowała tu kiedyś fizjoterapię i od lat pracuje już w zawodzie :)
Awatar użytkownika
moris
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2020, 21:14

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: moris »

Sektor medyczny niby daje perspektywy, ale patrząc na to, co dzieje się w Polsce, sądzę że lepiej postawić na zdobycie mniej ryzykownego zawodu. Myślę że dobrą opcją są zatem uniwersalne kierunki biznesowe, np. studia MBA. Sam zastanawiam się nawet nad uzupełnieniem wykształcenia na takiej podyplomówce. Oferta Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu: https://studia-mba.pl/ wydaje mi się przekonująca. Mógłbym zdobyć cenną wiedzę, mieć lepsze perspektywy na rynku pracy i móc się uczyć łącząc studiowanie z etatem.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Zuzia »

Podczas studiów nie zapominajcie również o nauce języka obcego, zwłaszcza angielskiego, bo to na pewno się Wam w życiu przyda. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych możecie zapoznać się z ofertą kursów angielskiego dla zaawansowanych organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Myślę, że warto się na taki kurs zapisać ;)
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:29

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Betka »

teraz większość zaocznych studiów na uczelniach wyższych uwzględnia potrzeby rynku i kształci tych profesjonalistów, dla których jest praca. Przykładem mogą być te studia: https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,wk12.html, uczą jak być liderem, managerem, przełożonym. Bo się okazuje że obecnie ciężko jest zarządzać ludźmi, gdy nie boją się oni o swoją pracę
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:21

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Nati »

Cześć czy myślicie, że kierunek administracja to przyszłościowy kierunek? Zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów magisterskich właśnie w tym kierunku. Moja znajoma studiuje administrację i sobie chwali. Co myślicie?
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 81
Rejestracja: 08 mar 2020, 20:55

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: sofia11 »

Jeśli interesuje cię ochrona środowiska to polecam studia na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... ergetyczna Maja bardzo szeroki wybór kierunków zarowno w trybie zaocznym jak i dziennym. Sama chciałabym zacząć studiować. Kiedyś przerwałam studia kilka lat temu i coraz częściej myśle o powrocie.
Awatar użytkownika
mewka
Posty: 66
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:05

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: mewka »

Złomocny pisze: ↑29 lip 2019, 13:13 Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie...
A kto mówi, że gorsze. Kiedyś było takie przeświadczenie, ale teraz sporo się zmieniło. Ja również zdecydowałam się uczyć zaocznie. Wybrałam studia dziennikarstwo warszawa na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/. Czasami ciężko jest pogodzić pracę i studia, ale nie zmieniłabym tej decyzji.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 85
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:00

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Olka »

Warto myśleć przyszłosciowo dlatego najlepiej będzie przygotować się odpowiednio do takich studiów jak np grafika komputerowa. Tutaj kurs blender będzie niezwykle pomocny do rozwoju umiejętności korzystania z takich programów do modelowania 3d, renderowania czy tworzenia animacji. Dzieki takim umiejętnościom łatwo znajdziemy dobrą pracę - taką którą rzeczywiście polubimy no i będziemy za to dostawać duże pieniądze
ODPOWIEDZ