Drony, technologia - pomoc

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

Witam
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy ktoś już z nimi współpracował? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze zdjęcia z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
karola
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:10

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: karola »

Drony mają teraz bardzo dużo zastosowań co mnie niezmiernie cieszy. Jeśli nadal szukasz drona dla swojej firmy przeczytaj artykuł na temat drona DJI MAVIC AIR 2- https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/dji-m ... ecyfikacja Ma świetną specyfikację i myślę, że spełniłby wszystkie twoje oczekiwania.
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: wenson »

Według mnie warto zrobić też licencję na drona :) Firma https://proflycenter.com/ rzetelne i wszechstronne przygotowuje do zaliczenia końcowego egzaminu, komercyjnego latania dronami. Według mnie, jest to spoko opcja i warto wziąć ją pod uwagę.
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/ , na której znajdziecie fantastyczny portal z interesującymi artykułami dotyczącymi problemów życia codziennego oraz technologii. Na stronie znajdziecie wiele porad dotyczących technologii oraz korzystania z nich.

wirus strona policji jak usunąć
tobiś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: tobiś »

Sprawdźcie sobie ten sklep https://megadron.pl/pl/products/dji-fpv ... 25438.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych dronów do wyboru dla amatorów i profesjonalistów. Jeśli poszukujecie czegoś dla siebie lub na prezent, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Niewątpliwie jest tam wiele różnych ciekawych propozycji. Uważam, że warto obecnie robić zakupy online, bo są one szybkie i bezpieczne.
Miłosz

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Miłosz »

Jeżeli wiesz, że w pełni nie wykorzystasz drona, warto poważnie się zastanowić nad jego zakupem. Ja chciałem kiedyś nagrać filmik reklamowy dla mojej firmy i prawie kupiłem w tym celu sprzęt. Znajomy powiedział mi jednak, że niektóre firmy zajmują się filmowaniem z drona Warszawa i na taką usługę się zdecydowałem. Nie dość, że zaoszczędziłem na zakupie sprzętu, to zyskałem świetne video nakręcone przez profesjonalistów.
Jaś890

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Jaś890 »

Czytałem wiele artykułów dotyczących dronów m.in ten http://newson.pl/profesjonalne-zastosowanie-dronow/. Te maszyny są super rozwiązaniem dla wielu branż. Czy to marketing czy też służba zdrowia. Uważam te bezzałogowe maszyny za super bezpieczny wariant gdzie człowiek nie musi ryzykować własnego zycia. Genialny wynalazek który juz byl stosowany podczas wojny - a troszke lat juz minęło. Warto znać przepisy prawne oraz cieszyć się całym potencjałem drona.
ODPOWIEDZ