drukarka

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:41

drukarka

Post autor: deborah »

Zastanawiam się nad zakupem drukarki do swojej firmy, znalazłam model Zebra ZC100 - ktoś z Was posiada może i poleca?
Gośka

Re: drukarka

Post autor: Gośka »

A po co Ci taka drukarka? Prowadzisz jakąś działalność, czy tak po prostu jej szukać. Ja akurat rozglądam się za klasyczną do swojego biura :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: drukarka

Post autor: Kamilla36 »

W każdej drukarce wyczerpują się tusze, więc na pewno będzie trzeba je dokupić. Na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... ze-brother jest najlepsza oferta dotycząca artykułów do drukarek. W sklepie oferta jest bardzo szeroka i dotyczy drukarek różnych firm. Polecam
Tugiś

Re: drukarka

Post autor: Tugiś »

W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu biurowego to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek gdzie będziecie mogli również liczyć na fajne możliwości w zakresie wynajmu oraz dzierżawy drukarek różnego typu z zapewnionym wsparciem przy dostawie tuszy, tonerów, ale także serwisów. Dzięki czemu nie tylko mniej czasu to zabiera i jednocześnie druki wychodzą dużo taniej.
Uriń

Re: drukarka

Post autor: Uriń »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia biurowego to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep online DobreTonery.pl https://dobretonery.pl/ w którym sama również do swojego biura kupuje wszystko od tuszy i tonerów do drukarek, aż po akcesoria biurowe jak koszulki,teczki, dziurkacze itd. Dobra cena i terminowe realizacje.
ODPOWIEDZ