Drzwi w mieszkaniu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
leoncja
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 5:47

Drzwi w mieszkaniu

Post autor: leoncja »

Hej forumowicze. Może ktoś z was byłby w stanie mi doradzić, jakie drzwi wewnętrzne w mieszkaniu wybrać? Nie mogę się zdecydować, czy miałyby to być drzwi fornirowane, laminowane czy lakierowane. Najbardziej podoba mi się fornir, ale wiem, że ten materiał należy raczej do droższych. Przede wszystkim zależy mi na wysokiej odporności na zniszczenia. Co polecacie?

odwołanie ślubu
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Drzwi w mieszkaniu

Post autor: jolka2 »

Drzwi niezależnie z jakim przeznaczeniem się kupuje powinny być solidne i wysokiej jakości. A zwłaszcza te zewnętrzne. To samo tyczy się zamków do nich. W tych też jest wybór i to duży. Jedne są odpowiednie do mieszkań czy domów, a na przykład zamki sobinco są przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, szkół i innych. A to dzięki temu, że są bardzo wytrzymałe i odporne nawet na wandalizm.
żonko

Re: Drzwi w mieszkaniu

Post autor: żonko »

Uważajcie tak naprawdę na to, co macie w mieszkaniach i dlaczego się na to decydujecie. Ja to kupiłam byle jakie meble i drzwi i potem czekała mnie taka https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl/naprawa-zamkow/ , ale i inne rzeczy, które związane są z tym, jak zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego uważajcie na to, co robicie.
bręw

Re: Drzwi w mieszkaniu

Post autor: bręw »

W sumie to kwestia bardzo indywidualna, ale jeśli nie macie pomysłu, gdzie tak naprawdę kupić odpowiednie drzwi, to ja myślę, że Wam podpowiem, że ten producent drzwi stalowych jest godny uwagi. Znajdziecie u niego przede wszystkim wszystkie nowoczesne systemy, które będą jednocześnie dobrą wskazówką, co warto posiadać w domu.
Kaśka

Re: Drzwi w mieszkaniu

Post autor: Kaśka »

Jeżeli zmagacie się z remontem i okazało się, że macie futryny niestandardowe wymiarowo, nie martwcie się, są firmy jak https://drzwiwroc.net.pl/ , które oferują drzwi idealnie dopasowane do waszych potrzeb. Polecam sprawdzić ich ofertę na stronie internetowej.
ODPOWIEDZ