Dzień Mamy

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
uśka

Dzień Mamy

Post autor: uśka »

Czy szukacie już prezenów dla mam z okazji ich święta? Wiem że jeszcze troche czasu. Ale mi brak pomysłu na prezenty. Macie jakieś pomysły?
luśka

Re: Dzień Mamy

Post autor: luśka »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-mamy Moja mama bardzo lubi czytać. A też lubi ksiażki dotyczące zdrowego odżywianiania. Dlatego wybrałam dla niej książkę - Jadłonomia. Kuchnia roślinna. 100 przepisów. Jeśli twoja mama lubi książki to bez problemu znajdziesz dobrą propozycje na prezent.
pałka

Re: Dzień Mamy

Post autor: pałka »

O rzeczywiście dzień mamy już niebawem i chyba czas zastanawiać się nad konkretnym prezentem. Może jakiś czekoladowy upominek https://chocolissimo.pl/ ? To fajna alternatywa dla kwiatów, które tylko cieszą oko, warto się temu przyjrzeć, może akurat znajdziecie czekoladowy telegram, lub praliny, które będą wam odpowiadać.
Aśka

Re: Dzień Mamy

Post autor: Aśka »

Na dzień mamy w tym roku wybrałam zawieszkę do bransoletki Pandora ze strony https://ekokarat.pl/pandora/pandora-rose , mają piękny model z sercem z grawerem i dwoma mniejszymi zwisającymi serduszkami. Bardzo mi się to spodobało i myślę, że mojej mamie również będzie się podobać.
ODPOWIEDZ