Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Kisielek
Posty: 15
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:04

Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

Post autor: Kisielek »

Egzamin na prawo jazdy często spędza sen z powiek nie jednej osobie. Dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować i zapisać na kurs do renomowanej auto szkoły. Polecam ośrodek szkolenia kierowców http://palgan.pl/.
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

Post autor: parolina »

Ja nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy, chodziłam do szkoły Motostart na Mokotowie i tam instruktor naprawdę solidnie podchodzi do szkolenia, poza tym dobrze przekazuje wiedzę bo testy i praktyka nie sprawiły mi wielkiego problemu
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

Post autor: DamianKl »

W mojej opinii warto też pomyśleć nad wyborem odpowiedniej szkoły jazdy z wieloletnim doświadczeniem i pozytywnymi opiniami kursantów. Jeżeli chodzi o wybór ośrodka to w Poznaniu mogę polecić Ci zdecydowanie OSK Pegaz którzy na pewno z dużą chęcią Ci pomogą, nauczą i przed samymi egzaminami przypomną wszystkie zasady drogowe w kilka godzin, później pójdzie już z górki i w WORD-zie będziecie już świetnie przygotowani.
Wiśnia

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

Post autor: Wiśnia »

Jeżeli robisz kurs prawa jazdy i potrzebujesz badania lekarskiego lub Twoje dawne badanie straciło już ważność, to łatwo i szybko odbędziesz je przy ulicy Kruczej w Warszawie (https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/). To niezwykle ważne, by mieć takie badania wykonane. 
ODPOWIEDZ