Firma za granicą

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
jusina
Posty: 81
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:38

Firma za granicą

Post autor: jusina »

Mam pytanie do osób, które myślały, a najlepiej, które mają firmę w Anglii. Jak wygląda rejestracja takiej firmy? Ile wynoszą opłaty ? Znajomy dał mi namiar na firmę TaxAngels https://www.taxangels.pl/ która pomaga w załatwieniu wszystkich formalności. Ewentualnie jeśli możecie dać jakieś wskazówki na co uważać, chętnie poczytam.
Awatar użytkownika
basiabe
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:19

Re: Firma za granicą

Post autor: basiabe »

Nie wiem jak jest w Anglii ale znajomi prowadzą firmę w Niemczech i wiem, że na początku trochę ich te opłaty przerosły. Całe szczęście wyszli na swoje i biznes się kręci ale przy tworzeniu biznes planu warto to uwzględnić bo nie są to małe kwoty.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Firma za granicą

Post autor: Zuzia »

Ja chyba otworzyć firmy za granicą bym się nie odważyła, ale myślę o wyjeździe za granicę do pracy. Widziałam sporo atrakcyjnych ofert zatrudnienia w różnych krajach Europy na stronie Agencji Pracy Tymczasowej Poland Workforce https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich pomocy przy poszukiwaniach takiej pracy?
Piteł

Re: Firma za granicą

Post autor: Piteł »

W takim razie jeżeli szukacie fajnych ofert prac w Holandii to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zastanowili się nad wyborem fajnej agencji pracy. Rynek pracy zmienił się bardzo, dlatego warto sprawdzić nowe kierunki pracy i znaleźć fajne opcje zarobkowe http://hollandcontracting.pl Pozdrawiam i udanych zmian życia zawodowego życzę!
Miboś

Re: Firma za granicą

Post autor: Miboś »

Też mogę się zgodzić, jeśli chodzi o wybór dobrej oferty pracy za granicą to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez agencję pracy https://hollandcontracting.pl/ z którą również wyjeżdzam za granicę do pracy w Holandii, bo po prostu mogę w kilka miesięcy zarobić tyle ile w Polsce przez cały rok :)
ODPOWIEDZ