Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Czapeczka
Posty: 16
Rejestracja: 05 mar 2019, 11:57

Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: Czapeczka »

Szukasz firmy, która zajmuje się doradztwem w systemach zarządzania ISO 9001, ISO 14001 lub PN-N-18001? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Adees. Zajmuje się tym od 1998 roku.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:38

Re: Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: Lusia »

Bardzo serdecznie polecam rozeznanie się w usługach proponowanych przez firmę Jantar www.jantar.pl . Są już na rynku tyle czasu, że zdobyli doświadczenie, które docenili m.in. w Sephorze oraz w drogeriach Yves Rocher. Szyją rozwiązania IT na miarę, szkolą i oferują całodobową pomoc programisty. Polecam!
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwie 2019, 9:55

Re: Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: Bercia »

Zauważyłam, że powstaje coraz więcej firm, które zajmują się kompleksowo wsparciem kadrowo płacowym, a także w zakresie RODO, BHP oraz HR. W sumie taka oferta najbardziej by mnie interesowała, bo to wyszłoby taniej niż gdybym miała zatrudnić jakieś dodatkowe osoby. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby powierzenie tego zadania zespołowi Asysta HR https://asystahr.pl/ . Mają sporo pozytywnych opinii i klienci bardzo sobie ich chwalą.
Awatar użytkownika
goodmenx
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:30

Re: Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: goodmenx »

Nie miałem jeszcze okazji korzystać z takich rzeczy. Myślę, że może się to sprawdzić.
Czymże jest życie, jeśli nie ustawiczną możliwością popełniania błędów
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: wege »

wdrażanie oprogramowania to poważne przedsięwzięcie. Trzeba to dobrze zaplanować i wybrać firmę która to skoordynuje. Najlepiej z jak największym doświadczeniem, żeby nie było wpadek
adżela

Re: Firma zajmująca się doradztwem odnośnie systemów zarządzania

Post autor: adżela »

Mi to w sumie nikt nie musiał doradzać, ale to już jestem ja. Sama postawiłam na podobne archiwum zewnętrzne i nie żałuję. Co prawda mamy dodatkowe systemy obronne w firmie, a tak wiem, że to nie moja rzecz, że coś tam nie będzie działać i tak dalej. Od tego mam kogoś z zewnątrz. I to mi się naprawdę mocno podoba.
ODPOWIEDZ