Firmowe gadzety

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zozolek
Posty: 52
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:56

Firmowe gadzety

Post autor: Zozolek »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 29
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:13

Re: Firmowe gadzety

Post autor: kasiunia »

Czy stosować i korzystać z gadżetów reklamowych ? - oczywiście ,że tak - takie jest moje zdanie.Już od początku działalności firmy każda firma powinna korzystać z co najmniej wizytówek.W miarę rozwoju firmy z pewnością dojdziecie do wniosku ,że udzial w targach wystawienniczych to bardzo dobre rozwiązanie i najlepsza promocja firmy. Warto tez w takiej sytuacji dobrze się do targów przygotować i zadbać o kompletny zestaw wystawienniczy - https://www.retio.pl/ a ta firma pomoże ci i wyposaży w odpowiednie gadżety.Bardzo dobra jakość i darmowa dostawa na terenie kraju to ich znak rozpoznawczy.
Awatar użytkownika
maryla
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:58

Re: Firmowe gadzety

Post autor: maryla »

Moje zdanie jest takie, że warto decydować się na zakup upominków. Takie gadżety z nadrukiem bardzo dobrze się sprawdzają, ponieważ promują naszą firmę przez lata. Ważne jest jednak to, aby były one dopasowane do branży w której działamy oraz do potrzeb klientów. Jeśli spodobają się osobie obdarowanej, to będzie ich używała i w ten sposób promowała nasza firmę. Jest to ważne, bo w ten sposób wydatek bardzo szybko się zwróci.
Awatar użytkownika
mewka
Posty: 66
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:05

Re: Firmowe gadzety

Post autor: mewka »

Każdy lubi dostawać gadżety, prawda? To skuteczna forma reklamy dostępna praktycznie dla każdego przedsiębiorcy. Teraz sporo drukarni oferuje produkty promocyjne. Takie smycze z logo firmy https://www.topsmycze.com.pl/produkty/smycze-reklamowe są najbardziej popularne spośród gadżetów. Nie należą także do rzeczy drogich, więc na pewno są warte uwagi. W naszej firmie, to stały element planu marketingowego.
ODPOWIEDZ