Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: ludwika »

Gadżety takowe już dawno straciły sens, bo ludzie już mają tego ogrom i jest to już traktowane jako zapychacz szaf. Lepiej postawić na dobry marketing internetowy, którym to wzbudza się u klientów zainteresowanie na tyle duże, że Ci sami zaczynają się interesować ofertą firmy. Tu pomogła mi agencja http://prosponder.pl/ która doskonale ogarnęła temat. W końcu są w branży od dawna, to wiedzą jak działać by osiągnąć efekt.
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: zuska »

Nie ma, bo i tak większość spotkań ma już formę online. Tu więc warto w tej wirtualnej przestrzeni odpowiednio się zaprezentować. Mi pomogła w tym agencja http://firmawgoogle.pl/ która poprzez odpowiednio dobrane techniki marketingu internetowego, zbudowała odpowiedni wizerunek marki.

zaworek iglicowy gaźnik
Nubiś

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Nubiś »

Pewnie, że mają sens. My ostatnio przy pomocy agencji Eventomi organizowaliśmy firmowy event na którym rozdawaliśmy właśnie gadżety sygnowane naszym logo. Takie rzeczy zawsze są chętnie przyjmowane i wykorzystywane na co dzień więc taka reklama pozostaje z klientem na dłużej.
Bronisław W.

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Bronisław W. »

Oczywiście, że gadżety reklamowe maja sens. Z resztą z tego sposobu promocji korzysta wiele firm, w tym największe korporacje. Jeśli masz wątpliwości zamów tego typu produkty np. na stronie https://www.cintapunto.pl/ i sam się przekonaj o ich pozytywnym wpływie na wizerunek marki.
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: malinka »

Wydaje mi się, że ma sens. Zawsze to jakiś sposób na promocję swoich usług a taki prezent dobrze wpłynie na naszych obecnych jak i przyszłych klientów. Ale dobrze też działać w kwestii internetu i ogólnie marketingu sieciowego. Dlatego myślę, żeby zgłosić się do agencji http://emarketingmalejfirmy.pl/ która to już ma odpowiednie oświetlenie w takich tematach.
latinaa

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: latinaa »

A może też zainteresują was torby bawełniane z nadrukiem, koszulki z logiem itd? Jak tak, to tutaj na stronie wydrukowane.com.pl możecie sprawdzić sobie w tym kierunku naprawdę atrakcyjne propozycje. Ja sama też chcę skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ