gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: albina »

Hej ja przed świętami z takim pytaniem na szybko. Okazało się, że będę musiała wstawić 2 implanty. Lekarz, który mi to zasugerował nie zajmuje się tym więc szukam dentysty, który ma doświadczenia w tego typu zabiegach i przyjmuje w Gdyni. Mogę liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii ?
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: girta »

hmmm ja lecze się w Platinum Dent na placu Górnośląskim. Sama implantów nie mam ale z tego co się orientuje to je tu robią. Protetyków mają swietnych więc podejrzewam, ze i inne zabiegi też są na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: zarazaa »

ja wstawiałam implant w platinum dent i polecam. W sumie nie czuje, ze mam coś nie swojego, zachowuje się i wygląda jak mój naturalny ząb. Fajna klinika, jedna z lepszych w całym Trójmieście.
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: albina »

ooo dziekuje Wam ślicznie za tak błyskawiczne odpowiedzi :) a czy taki zabieg wszczepienia implantu jest bolesny i długi ?
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: zarazaa »

wiesz co najpierw umów się na konsultacje i tam lekarz na pewno zleci Ci porządna diagnostykę jak chociażby tomograf. To zależy jak wyglądają warunki kostne, czy nie będzie trzeba np podnosić dna zatoki szczekowej ( jeśli implanty mają być w szczęce a nie w żuchwie ). To zalezy od wielu czynników. Tak czy siak sam zabieg wszczepienia jest totalnie bezbolesny i dość krótki, nie wiem 20-30 min ? jakoś tak :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: albina »

zarazaa raz jeszcze dziękuje za pomoc :) jestem już po konsultacji u pani doktor i generalnie jestem pod wielkim wrażeniem jej profesjonalizmu, podejścia do pacjenta i tej cierpliwości ( miałam chyba z milion pytań i na wszystkie cierpliwie udzielała odp ). Na pewno podejmę się leczenia własnie tu, dzięki!
Awatar użytkownika
smerfuś
Posty: 111
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:50

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: smerfuś »

Według mnie jedną z lepszych klinik zajmujących się wstawianiem implantów jest ta klinika https://perfect-dentalclinic.com/uslugi/implantologia/ Wiem, bo sama ostatnio wstawiałam tam kilka implantów i zrobili mi to bardzo szybko i konkretnie. Poza tym na miejscu mają także aparat tomograficzny 3D CBCT firmy Carestream który umożliwia obrazowanie w trzech wymiarach tkanki kostnej oraz zaplanowanie i przeprowadzenie każdego zabiegu wszczepienia implantu w sposób bezpieczny dla pacjenta.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: zarazaa »

albina no i to są bardzo dobre wieści :) jesteś w dobrych rękach, na pewno będziesz zadowolona z efektów leczenia.
Awatar użytkownika
mirabelka
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:06

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: mirabelka »

w Gdyni to tylko tutaj https://wolniewicz.eu/, super stomatolodzy i piękna klinika :) implanty u mojego taty trzymają się już długi czas i bardzo sobie chwali
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: fabi88 »

Akurat w Gdyni nie znam żadnej kliniki. Ale mam namiary na specjalistów z Krakowa. Popatrz na stonkę kliniki Luxdentica. Doświadczona kadra. Nowoczesny sprzęt. Najskuteczniejsze metody leczenia. Możesz umówić się na bezpłatną konsultację, a potem wstawić implanty w jeden dzień. Tak, to jest możliwe.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2020, 10:35 przez fabi88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: ectatend »

Jeśli interesują Cię implanty zębowej całej szczęki to polecam sprawdzić : https://klinikastomatologiczna.pl/cena ... j-szczeki/. Dowiesz się z tej strony wszystko czego potrzebujesz na start.

zioła oczyszczające organizm z pasożytów
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: gdzie wstawić implanty w Gdyni ?

Post autor: fabi88 »

Tutaj podsyłam wam info, bo udało mi się znaleźć informacje o tym ile tak naprawdę kosztuje wstawienie implantów oraz informacje - od czego tak naprawdę zależy ich całkowity koszt: https://smile.expert/aktualnosci/implan ... -usmiechu/
ODPOWIEDZ