Głowice do KTG

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kalimera
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:59

Głowice do KTG

Post autor: kalimera »

Musze kupić nowe głowice do KTG, zastanawiam się nad zakupem ich tutaj https://glowicektg.pl/ , bo firma wydaje się być bardzo solidna. W jakich miejscach wy zaopatrujecie się w takie rzeczy ?
Awatar użytkownika
kartofel
Posty: 14
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:09

Re: Głowice do KTG

Post autor: kartofel »

No tak, samochód jak to każde urządzenia od czasu do czasu musi ulec jakiejś awarii. A nie lepiej z tym pójść do jakiegoś mechanika https://autogratis.pl/naprawa/samochodo ... e-typy-aut - w Lublinie jest ich na prawdę duży wybór.
Awatar użytkownika
Kinga00
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:42

Re: Głowice do KTG

Post autor: Kinga00 »

Nasz stary samochód niestety już całkowicie padł i nie da rady go naprawić. Dlatego rozglądamy się za nowym. tym razem chcemy kupić samochód nowy, prosto ze sprawdzonego salonu - http://autocenter.krakow.pl/ Już nie mogę się doczekać kiedy poczuję ten cudny zapach nowego auta :) Do tego zawsze fajnie kupić samochód nowiusieńki, bo wiadomo, że jest w pełni sprawny i świetnie się prowadzi.
Awatar użytkownika
Kinga00
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:42

Re: Głowice do KTG

Post autor: Kinga00 »

Kiedy posiadaliśmy nasz stary samochód wiecznie coś się w nim psuło pod koniec. Teraz samochodu już nie posiadamy, ale kiedy chcemy gdzieś wyjechać mamy pod ręką namiar na wypożyczalnię samochodów - https://www.fleetcorp.pl/ Tam zawsze można wypożyczyć porządny samochód i jechać nim na urlop. Do tego nawet firma oferuje bagażniki dachowe czy foteliki dla dzieci, więc nie trzeba nic kupować dodatkowo.
ODPOWIEDZ