hobby, zainteresowania

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
gość

hobby, zainteresowania

Post autor: gość »

Myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby, które sprawia, że czujemy się lepiej. Na przykład ciekawe jest zbieranie znaczków. Muszę przyznać, że zawsze zwracam na nie uwagę i jest wiele przepięknych wzorów. Na przykład hawidy można kupić w sklepie HanMart. Myślę, że to ciekawa oferta. A wy jakie macie hobby? Co lubicie robić w czasie wolnym?
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: hobby, zainteresowania

Post autor: malinka »

Dla mnie hobby, to po prostu relaks po długim dniu w pracy, wygodnie na kanapie, a w tle muzyka klasyczna. I w takim klimacie najlepiej mi się wypoczywa. A do muzyki klasycznej przekonałam się za sprawą projektu https://pendereckisgarden.pl/pl który wciągnął mnie na wiele wieczorów.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: hobby, zainteresowania

Post autor: Kamilla36 »

Od jakiegoś czasu bardzo interesuje mnie różnorodność nasion, które ma medyczna marihuana. Zafascynowało mnie to tak bardzo, że postanowiłam uzbierać kolekcję tych nasion. Na stronie: https://panpestka.pl/product-category/medyczna/ można je kupić niedrogo.
luizka

Re: hobby, zainteresowania

Post autor: luizka »

Ja dzisiaj trafiłam na muzyczny sklep internetowy i zastanawiam się nad zamówieniem gitary dla córki na święta. Myślę, że bardzo się ucieszy, bo nauka gry na gitarze toi jej wielkie marzenie. Jeśli też lubisz muzykę i szukasz instrumentu dla siebie to szczerze poelcam ofertę tego sklepu. Jest bardzo rozbudowana.

grzejniki warszawa
ODPOWIEDZ