Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Oziś

Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Oziś »

Chciałbym zapytać Was, czy mieliście może doświadczenie przy współpracy z hurtownią gastronomiczną? Jeżeli tak, to gdzie go szukać aby liczyć na dobre ceny, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie duży wybór od akcesoriów, mebli metalowych i oczywiście pieców. Pomożecie, będę wdzięczny za konkrety!

izk-4-01
Videń

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Videń »

W mojej opinii bardzo dobrze tutaj wypada hurtownia gastronomiczna Invest Horeca, bogaty wybór i profesjonalizm na każdym etapie jeśli chodzi o wybór, zakupy i oczywiście sprawnie przeprowadzona realizację. Dlatego do tej pory zdecydowanie najlepsza z firm na którą w tym zakresie udało nam się trafić.
Tybeś

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Tybeś »

Również jak do tej pory również korzystam z usług hurtowni gastronomicznej Invest Horeca, ponieważ naprawdę sprawnie realizują zamówienia, a do tego nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń jeżeli chodzi o zakres cen i podejście obsługi. Zamawialiśmy zmywarki, piece, meble metalowe. Wszystko zgodnie z zamówieniem oraz ustaleniami.
Oziś

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Oziś »

Tybeś pisze: ↑13 wrz 2021, 14:08 Również jak do tej pory również korzystam z usług hurtowni gastronomicznej Invest Horeca, ponieważ naprawdę sprawnie realizują zamówienia, a do tego nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń jeżeli chodzi o zakres cen i podejście obsługi. Zamawialiśmy zmywarki, piece, meble metalowe. Wszystko zgodnie z zamówieniem oraz ustaleniami.
O proszę, czyli już coś wiadomo. Dzięki wielkie za informacje, w takim razie chyba zrobię tak jak radzicie. Pozdrawiam!
TadekRyś

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: TadekRyś »

Też stawiamy na hurtownię gastronomiczną Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, wysoką jakość i jednocześnie profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przebiegło w pełni po naszej myśli i co najważniejsze zakupy się udały, dostawy na czas i już jesteśmy w pełni gotowi na wszystkie ewentualności również większe imprezy, czy liczbę gości.
ODPOWIEDZ