Jak uzyskać odszkodowanie?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 11:57

Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Mateusz »

Cześć forumowicze. Doszedłem do wniosku, że coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, jak uzyskać odszkodowanie? Z doświadczenia wiem, że nie należy to do najprostszych przedsięwzięć, a pierwsze trudności mogą nas napotkać już przy samym kontakcie z ubezpieczycielem. Nierzadko przecież zdarza się, że nie są oni chętni do wypłaty pełnego odszkodowania. Zgodzicie się ze mną? Może macie jakieś własne doświadczenia?
Aduś98

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Aduś98 »

Właśnie często się zdarza że ubezpieczyciel ma problem z wypłaceniem ubezpeczenia a jak już wypłaci to może byc ono zaniżone i dlatego polecam wam dopłata do odszkodowania dzieki czemu dostaniecie dokładnie takie odszkodowanie jakie wam się należy. Polecam
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: szyszka »

Myślę,że przede wszystkim trzeba być odpowiednio ubezpieczonym.Sama nie tak dawno szukałam jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego i znalazłam https://www.tr.gorlice.pl/ Wiadomo, że są takie elementy życia, o które chcemy zadbać wyjątkowo. Takie ubezpieczenie wydaje mi się, że jest najlepszą opcją.
Róża

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Róża »

Uzyskanie odszkodowania jest zależne od firmy ubezpieczeniowej. Odszkodowanie za zalane mieszkanie uzyskaliśmy dość szybko. Jednak odszkodowanie za nieszczęśliwy wypadek zakończyło się odmowną decyzją od której zamierzam odwoływać się przy wsparci Kancelarii Prawniczej Fenix.
Łucja

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Łucja »

Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku? Polecam Wam odszkodowanie , krok po kroku wyjaśnią Wam jak i w jaki sposób, ile wam się należy odszkodowania. Możesz domagać się zwrotu kosztów za opiekę lekarską, zakupu leków i sprzętu medycznego. Więcej potrzebnych informacji znajdziesz na stronie.
ODPOWIEDZ