Jak zrezygnować z etatu?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sergiusz-81
Posty: 11
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:35

Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: sergiusz-81 »

Jestem zmęczony już pracą na etat i obawiam sie ze do watpliwej emerutyry dostane depresji... co zrobic, zeby zrezygnowac z etatu? jestem humanistą, pracuję w banku, obsługuję rózne procesy.
Awatar użytkownika
Bromir
Posty: 34
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:21

Re: Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: Bromir »

Zacznij inwestować w mieszkania ;) co prawda od razu nie będziesz mógł rzucić pracy, ale za kilka lat (ok 5) jak najbardziej, a za 10-15 lat będziesz żyl jak paczek w masle ;) dobre szkolenie z inwestowania w nieruchomosci, a najlpeiej wiecej szkolen, ksiazki i jedziesz
Awatar użytkownika
Wrzaskliwy927
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:27

Re: Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: Wrzaskliwy927 »

Według mnie nikt Ci tutaj nie pomoże. Chyba sam musisz znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji.
Zemsta to suka, a tak się składało, że ja również.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: Mr Robot »

Jednym z pewniejszych rozwiązań jest przede wszystkim własna firma. Warto jest rozważyć jej założenie. W razie czego być może na https://budekspert.wordpress.com/ znajdziesz jakieś interesujące inspiracje i odważysz się spróbować.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: DamianKl »

W przypadku poszukiwań tego typu programów jak najbardziej warto abyś sprawdził ofertę od Ingenes https://ingenes.pl/ ponieważ są w stanie wspierać prowadzenie przedsiębiorstw m.in w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, systemów CRM, czy ERP przez co wygoda zarządzania firmą rośnie oraz czas jaki wtedy na to poświęcamy jest dużo niższy. Polecam sprawdzić i mam nadzieję, że będzie to dobra inwestycja również u Ciebie w firmie.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Re: Jak zrezygnować z etatu?

Post autor: mleczko90 »

Zabezpiecz sie finansowo, odłóż kase zeby przezyc 12 miesiecy i zacznij cos co lubisz i zaplanuj to wczesniej.
____________________
wpis na blogu
ODPOWIEDZ