Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Albina95
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:20

Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Albina95 »

Cześć! Zastanawiam się jaki wózek dla niemowlaka wybrać. Polecacie coś? Myślałam o skorzystaniu z sklepu https://www.mulan.pl, ale nie mogę się zdecydować…
Awatar użytkownika
greta80
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 1:44

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: greta80 »

To zależy czy wolisz wózek, który posłużyłby Ci jedynie w pierwszym okresie życia dziecka, czy może na dłużej…
Awatar użytkownika
Albina95
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:20

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Albina95 »

Chyba taki na dłużej…

agencje reklamowe zarobki
Awatar użytkownika
greta80
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 1:44

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: greta80 »

W takim razie sprawdź zakładkę https://www.mulan.pl/Wozki-2w1-c1061/. Wybierz odpowiednie wózki 2w1. Takie na początku możesz używać jako gondolę, a później jako spacerówkę.
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:50

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Hiacynta »

Osobiście bardzo polecam wózek wielofunkcyjny https://www.mulan.pl/CYBEX-PRIAM-Koi-Collection-2w1-wozek-wielofunkcyjny-Koi-Crystallized-p137249. Cybex Priam to jedne z najlepszych modeli.
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2019, 18:32

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Nela »

Również jestem fanką wózków wielofunkcyjnych. Tylko, że mój ulubiony model to: https://www.mulan.pl/CRISTIANO-Special-Edition-2w1-Adamex-wozek-wielofunkcyjny-kolor-CR-451-p137223. Jest bardzo lekki i idealnie chroni dziecko przed wiatrem. 
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: DamianKl »

Myślę, że powinnaś/eś też sprawdzić ofertę https://aberlystore.pl/ ponieważ znajdziecie u nich kilka dobrych propozycji w zakresie wózków dziecięcych, ale również innych rozwiązań jak na przykład husty, czy foteliki które także trzeba mieć jeśli posiadamy dzieciaki i chcemy też być dobrze przygotowani na wyjazdy, czy też dłuższe spacery. My też sporą część wyprawki u nich kupowaliśmy i naprawdę ciężko mieć zastrzeżenia co do jakości oraz zakresu cen.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: zarazaa »

A ja was odsyłam do zapoznania się z wózkiem Easygo Virage Ecco. Z doświadczenia mogę wam powiedzieć że to świetny, funkcjonalny wózek , wygodny, solidny i stabilny. Na spacerach bezproblemowy, jedzie płynnie i lekko, łatwo się z niego korzysta. Wyposażony został on w dużą gondolę którą można złożyć na płasko oraz amortyzowane koła z wytrzymałego poliuretanu oraz siedzisko z regulowanym oparciem.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: mleczko90 »

To nie ma znaczenia, wybierz jakikolwiek najlepiej uzywany na olx.

_______________________________
biuro rachunkowe
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:49

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Olkka »

Ja z doświadczenia mogę polecić anex m/type. Super sprawdza się na każdym terenie, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła. Dorze chroni maluszka przed zimnem i wiatrem:)
Awatar użytkownika
klaudiakrol
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2019, 5:37

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: klaudiakrol »

Widziałam, widziałam nowe modele :) ja wychowałam na dzieciaki na anex sport, chociaż te nowe modele wyglądają jeszcze bardziej elegancko :) Na wakacje postanowiliśmy kupić spacerówkę anex air x i zdała egzamin na 6! Lekka, zwinna, wszędzie się z nią zmieściłam
Awatar użytkownika
plex
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:43

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: plex »

my mamy też fajną spacerówkę teraz
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: radomska »

O to ja też się pochwalę, mam x-fly, tu https://www.babyboom.pl/testy/przetestu ... i-x-lander jest bardzo obszerny opis tej spacerówki, sporo też jego zdjęć można znaleźć na instagramie a w ogóle to najlepiej zamówić sobie ten wózek do domu i dokładnie go wtedy można obejrzeć i wypróbować
Awatar użytkownika
dora13
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:10

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: dora13 »

Od siebie polecam Easygo Optimo Air, nowoczesny, solidny, dopracowany w każdym szczególe. Dużą zaletą wózka jest gondola składana na płasko oraz pompowane koła z bardzo dobrą amortyzacją ( radzą sobie w trudnym terenie) i przepinane siedzisko.
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: wege »

plex pisze: ↑16 kwie 2020, 14:04 my mamy też fajną spacerówkę teraz
O a jaką macie bo poszukuję? już prawie jestem zdecydowana na model spin z firmy Euro-cart, bo ma same pozytywne recenzje u innych mamuś. Chętnie dowiem się co ty polecasz :)
Awatar użytkownika
pixii
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:01

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: pixii »

Drogie mamuśki ja wybrałam Riko Molla, wózek głęboki czyli bez spacerówki. Ale za to z regulacją wysokości zawieszenia gondoli oraz solidnymi kołami z poliuretanu. Do tego Molla posiada nowoczesny, fajny wygląd, jest solidna i łatwa w użytkowaniu.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Kamilla36 »

U mnie wybór nie był łatwy - wahałam się między Riko Nano Pro a Riko Side. Ostatecznie wybrała Nano Pro - bardziej spodobał mi się wizualnie. pod względem technicznym jestem z niego bardzo zadowolona - dobrze się prowadzi jest lekki i ma dużą gondolę. Szczerze polecam
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: parolina »

A ja zdecydowałam się na wózek x-lander, bardzo mi się podobają te wózki i mają fajne bajery takie jak np diody led w podnóżku poprawiające widoczność wózka po zmroku, nie widziałam takich rzeczy w innych wózkach a fajnie że coś go wyróżnia
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: albina »

axo z Cavoe jest super. to spacerówka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 22 kg. Zwrotny, dobrze wyważony, że świetną amortyzacją. sprawdzi się w każdym terenie, tylko zauważyłam, ze na takie większe przeszkody dobrze jest zablokować przednie koła do jazdy prosto, wtedy ta jazda jest znacznie bardziej płynna :)
Anndżelko

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: Anndżelko »

Myslę, że najlepszym rozwiązaniem jest od razu kupić wózek wielofunkcyjny - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ne/bebetto Dziecko szybko rośnie, więc taki wózek sprawdzi się po prostu lepiej. A jest to spory wydatek, więc dobrze, żeby trochę posłużył.
baśkaa

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: baśkaa »

My mamy wózek Riko Basic Plus. Powiem Ci że jest genialny :) Spełnia wszystkie moje oczekiwania! Bardzo fajnie się go prowadzi, ma ładny materiał i solidny stelaż. Ogormny plus za amortyzatory i możliwosć wpięcia fotelika.

aliexpress płatność kartą
kaśka

Re: Jaki wózek dla niemowlaka wybrać?

Post autor: kaśka »

To samo mogę powiedzieć o swoim x-landerze ale wiadomo ale mam tyle idealnych wózków, każda wybiera to co jej najbardziej odpowiada a mi właśnie pasuje ten wózek pod każdym względem
ODPOWIEDZ