Kancelaria kroladwokat.pl

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Sylwiusz61
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 17:56

Kancelaria kroladwokat.pl

Post autor: Sylwiusz61 »

Korzystaliście kiedyś z pomocy adwokata z kancelarii kroladwokat.pl? Jak oceniacie jego skuteczność i podejście do całej sprawy? Doradźcie, czy warto się z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
nataniel1974
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2021, 15:57

Re: Kancelaria kroladwokat.pl

Post autor: nataniel1974 »

Skontaktowałem się ze wspomniana kancelarią, kiedy potrzebne mi było pozwolenie na budowę Łódź. Sprawa została bardzo szybko i sprawnie rozwiązana, więc mogę polecić. Sam w razie potrzeby na pewno będę tam wracał.
tełka

Re: Kancelaria kroladwokat.pl

Post autor: tełka »

W Łodzi znam jedną bardzo fajną kancelarie, nazywa się Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo profesjonalne podejście miła obsługa, sama nie raz byłam bardzo zadowolona. Podoba mi się to, że są zaangażowani, że chcą działać i wcale nie wstydzą się tego, że angażują się w pełni. To się nazywa usługa przez duże U :)
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Kancelaria kroladwokat.pl

Post autor: jolka2 »

Jeśli o mnie chodzi to z usług kancelarii adwokackiej korzystałam raz i była to kancelaria Węgłowski ze Szczecina. Spotkałam się z indywidualnym, profesjonalnym podejściem oraz naprawdę dużym zaangażowaniem i chęcią pomocy. Jeśli jeszcze będę potrzebować pomocy to od razu do tej kancelarii się zgłaszam.
maryśka

Re: Kancelaria kroladwokat.pl

Post autor: maryśka »

Świetną sprawą jest kancelaria, która świadczy Porady prawne online . Tutaj bardzo szybko uzyskacie odpowiedź na swoje pytanie, dzięki czemu nie będziecie musieli nawet wychodzić z domu na spotkanie bo wszystkiego dowiecie się na miejscu, także serdecznie polecam.
ODPOWIEDZ