Kontynuować studia?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mewka
Posty: 66
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:05

Kontynuować studia?

Post autor: mewka »

Witajcie. Mam obecnie mały dylemat związany ze swoją edukacją. Skończyłam kierunek zarządzanie na WSEH i mam swój upragniony licencjat. Teraz zastanawiam się czy kontynuować studia II stopnia https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html czy lepiej próbować swoich sił na rynku pracy. Jak to u was wyglądało?
goofee

Re: Kontynuować studia?

Post autor: goofee »

To Twoja decyzja czy chcesz kontynuować studia czy też nie. Ja jestem dopiero na początku swojej drogi edukacyjnej i zastanawiam się jaki kierunek studiów wybrać. Bo zainteresowało mnie bardzo studia magisterskie zarządzanie jakością Ale jeszcze nie wiem czy jest to przyszłościowy kierunek czy też nie
Awatar użytkownika
jannka
Posty: 58
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:14

Re: Kontynuować studia?

Post autor: jannka »

Ja bez cienia wątpliwości bym kontynuowała. Sama zakończyłam najpierw studia licencjackie a potem wróciłam na te II stopnia. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma naprawdę bardzo dobrą ofertę dla studentów. Kierunki techniczne jak i artystyczne (jak architektura wnętrz, krajobrazu). Pełną ofertę możecie zobaczyć na stronie.
Awatar użytkownika
Berenika
Posty: 7
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:11

Re: Kontynuować studia?

Post autor: Berenika »

Nic nie stoi na przeszkodzie,by połączyć studiowanie z pracą,wystarczy tylko się dobrze zorganizować i pogodzić jedno z drugim.Zawsze wyższe wykształcenie,dodatkowa wiedza w przyszłości zaprocentuje.Warto inwestować w siebie ,swój rozwój, ale też wygląd.Na tak prestiżowych studiach,warto pokazać się z elegancką torebką od https://adam-baron.pl/
Ich torebki są eleganckie,stylowe,szyte ręcznie z naturalnych skór bydlęcych,co czyni je trwałymi.Świetnie podkreślają charakter i styl kobiety,dodają jej pewności siebie i sprawiają,że nawet codzienna stylizacja staje się wyjątkowa.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Kontynuować studia?

Post autor: jolka2 »

Wiadomo, że każdy taką decyzję musi sam podjąć. Czy w ogóle chce iść na studia, czy kontynuować. Według mnie warto się kształcić. Zawsze potem większe szanse na lepszą pracę. Sama biorę pod uwagę podyplomowe studia podatkowe żeby dalej rozwijać swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Kontynuować studia?

Post autor: wenson »

Oczywiście, że tak! Nawet nie ma się nad czym zastanawiać :) Ja zamierzam podjąć nowy kierunek studiów i jest to pedagogika. Spodobał mi się program nauczania w https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ Myśle, że sporo wyciągnę z tej nauki :)
Duśśka

Re: Kontynuować studia?

Post autor: Duśśka »

Widzę, że wszyscy radzą ci właściwie to samo. Mają rację. Dzisiaj studia to podstawa. Wiele osób dokształca się będąc już aktywnym zawodowo. Nie tylko rynek pracy nas do tego zmusza, ale także sami chcemy ponosić swoje kwalifikacje. Ciężko się nie zdecydować, jeśli Szkoła Ignatianum https://www.ignatianum.edu.pl/studia-podyplomoweWF oferuje Bezpłatne studia podyplomowe Kraków. Wtedy można planować swoją ścieżkę kariery bardziej optymistycznie.
miśka

Re: Kontynuować studia?

Post autor: miśka »

Ja osobiście dopiero zastanawiam się nad tym, na jaki kierunek się wybrać. Zastanawiam się najbardziej nad psychologią oraz neuromarketingiem. Oba te kierunku są dostępne w ofercie warszawskiej AEH i co najlepsze, oba można studiować w 100% zdalnie. Czy studiowaliście którykolwiek z nich?
joanna77

Re: Kontynuować studia?

Post autor: joanna77 »

Hej! Koniecznie sprawdź ten produkt: https://neopak.pl/tektura-lita-100cm20mb-100g-id-2353
Sklep posiada wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje konkurencyjne ceny. Polecam!
Sama często tam kupuje i jestem bardzo zadowolona więc polecenie z pierwszej ręki!
urshulla

Re: Kontynuować studia?

Post autor: urshulla »

Warto się uczyć, poszerzać swoje horyzonty. Ja też studiowałam i teraz chce zapisać się na Kraków studia podyplomowe , jakie oferuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości. A dokładnie zależy mi na kierunku - zarządzanie zasobami ludzkimi. A wy co studiujecie? Do jakiej uczelni należycie?
suzi

Re: Kontynuować studia?

Post autor: suzi »

Studia to fajna sprawa, zwłaszcza jeśli wybrało się kierunek, który naprawde nas interesuje. https://www.wsf.wroc.pl/ ja ucze sie tutaj.Kongresy fizjoterapii są świetnym miejscem do zdobywania wiedzy i networkingu. Możliwość zgłaszania autorskich prac to duży plus!
asiunka

Re: Kontynuować studia?

Post autor: asiunka »

Ja bym kontynuowala, tylko warto wybrac dobrą uczelnię https://rekrutacja.uew.pl/ ten uniwersytet jest bardzo polecany . Uczelnia oferuje wiele możliwości praktycznych i świetnie przygotowuje do pracy w branży.
ODPOWIEDZ