Korzystanie ze szkoleń

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Złomocny
Posty: 28
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:53

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Złomocny »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Zuzia »

Osobiście również uważam, że warto brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Na stronie http://kar-group.elk.pl/ dostępna jest oferta firmy szkoleniowej Kar Group, która oferuje aż kilkadziesiąt różnych kursów z rozmaitych kategorii i branż. Polecam sobie o nich poczytać, jestem przekonana, że Wy również znajdziecie szkolenie odpowiednie dla siebie ;)
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 88
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:50

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: bunny »

Jest wiele fantastycznych szkoleń z których warto skorzystać, ponieważ dają one niesamowite możliwość, podwyższają kwalifikacje. Również są takie, które przygotowują nas do efektywnego działania w naszej firmie. Przykładowo firma https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych oferuje szkolenia z RODO. Takie szkolenia są naprawdę ważne.
Awatar użytkownika
maryla
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:58

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: maryla »

Przede wszystkim przedsiębiorcy powinni się szkolić. Przepisy tak szybko się zmieniają, że ja sama przyznam się, że nie mam czasu kiedy tego ogarnąć. Na szczęście udało się trafić na stronę tej kancelarii https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ . Od września zaczynają cykl bardzo pomocnych i przede wszystkich praktycznych szkoleń. Właśnie między innymi z tematu RODO. Fajnie, że będą małe grupki, więc będzie można się sporo nauczyć.
Awatar użytkownika
Ogrodniczka
Posty: 39
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Ogrodniczka »

Na pewno warto się tymi zainteresować. Według mnie nie tylko szkolenia rozwijające wasze kompetencje w pracy są warte uwagi. Tu myślę, że warsztaty szkoleniowe od https://wiwn.pl/ powinny świetnie się sprawdzić. Zobaczcie sobie ich ofertę jeżeli interesujecie się inwestowaniem w nieruchomości. Dostaniecie tu wiele teorii, praktyki co do skutecznych inwestycji. Zainteresujcie się ich ofertą szkoleniową.
Awatar użytkownika
benzy
Posty: 48
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:26

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: benzy »

Oczywiście bardzo ważne jest to by jak najczęściej w miarę możliwości uczestniczyć w takich szkoleniach. Ale nie zawsze nas stać na dane szkolenie. Dlatego też jest dobrze jak możemy być na jakimś szkoleniu w zakładzie pracy. My mamy taką możliwość i często szef organizuje takie szkolenia w naszej sal konferencyjnej i to nie koniecznie wykładowca jest z nami na miejscu. Bardzo często mamy takie szkolenia poprzez wideorejestrator. A że mamy w sali konferencyjnej instalacje AV to takie wideorozmowy są na bardzo wysokim poziomie
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: mleczko90 »

Wiadomo że warto korzystac. szkolenia sa na konkretny temat wiec w kilka godizn mozna przyswoic potezna dawke wiedzy
__________________________
https://best-med.pl/podologia/
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: zachodslonca »

Ja jestem absolutną fanką szkoleń. To zawsze samorozwój U nas w pracy bardzo często są organizowane szkolenia, które uzupełniają naszą wiedzę i nas doszkalają. Ostatnio mieliśmy szkolenia z tej strony : https://www.altkomakademia.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Karo29
Posty: 120
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Karo29 »

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj bez dobrych szkoleń będzie Wam bardzo ciężko uzyskać satysfakcjonujące Was efekty. Właśnie dlatego warto podejść do tematu na poważnie i pomyśleć o takich kursach jak https://wiwn.pl/ Dzięki temu inwestowanie w nieruchomości będzie znacznie prostsze. Warto bliżej poznać ten temat.
patrycjać

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: patrycjać »

Również jestem ogromną fanką szkoleń, szczególnie tych, które można zrealizować przez internet w zaciszu własnego domu. Niedawno przeszłam przez kurs „Trening asertywności” https://lifearchitect.pl/kursy/trening-asertywnosci/. Dotychczas brakowało mi umiejętności mówienia „nie”. Notorycznie zgadzałam się na sytuacje, które nie były dla mnie komfortowe, miałam problemy z komunikacją. Dopiero materiały w formie video, jak również dołączone do nich ćwiczenia, spowodowały we mnie ogromną zmianę. Czuję się pewniejsza siebie, moje relacje z innymi ludźmi uległy znacznej poprawie, zmniejszyła się liczba konfliktowych sytuacji w pracy. Polecam, fantastycznie wykorzystany czas.
Duśka

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Duśka »

Jak najbardziej jestem za korzystaniem ze szkoleń. Nigdzie nie uzyskamy takiej wiedzy jaką dają nam na szkoleniach. Ja nawet niedawno uczęszczałam na kursy z programowania i obsługi robotów, bardzo mnie ta tematyka zawsze interesowała a teraz to już w ogóle uważam, że to coś super! Polecam wam pan robot świetna wiedza!
kładka

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: kładka »

Drodzy Państwo, a ja mam pytanie też dotyczące szkoleń ale od strony organizatorskiej. Szukaliśmy niedawno odpowiedniej sali, do wynajęcia na wyłączność, w której można by zrobić szkolenie dla pracowników. W Warszawie skorzystaliśmy z pomocy ośrodka Creative Edge i chętnie go Wam polecę. Wszystko mają do dyspozycji, sale pomieszczę do 50 osób (dla mnie idealnie), jest wszystko co niezbędne: rzutniki multimedialne, kamery cyfrowe, TV i DVD, ekrany etc. Bardzo tez pomagają przy organizacji. Chwalę sobie współpracę z nimi.
ODPOWIEDZ