Kredyt na mieszkanie

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ludwika1965
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 22:13

Kredyt na mieszkanie

Post autor: Ludwika1965 »

Hej, już od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem mieszkania. Chciałabym mieć coś pewnego, a przede wszystkim swojego. Teoretycznie mam jakieś oszczędności, ale dobrze wiem, że jest ich za mało. Najprostszym rozwiązaniem byłby tani i wygodny kredyt. Myślę, że poszukam jakiegoś specjalisty, który doradzi mi, co powinnam zrobić. Może macie dla mnie jakieś rady?
fiś

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: fiś »

Wydaje mi się, iż przedawnienie kredytu bankowego to ciekawa kwestia. Ja nie mam o tym bladego pojęcia, ale na stronie zyciebezkredytu.pl, wszystko jest wyjaśnione w sposób zrozumiały nawet dla mnie :D. Jeżeli interesują was tematy związane z kredytem, to jak najbardziej - warto sprawdzić ofertę tejże firmy. Zachęcam do zajrzenia, bo naprawdę warto :).
mól

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: mól »

Więc mówicie, że chcecie w końcu coś w swoim życiu zmienić? Jeśli tak, to w zupełności pomoże Wam w tym doradca kredytowy Kołobrzeg . To specjalista kredytowy, znajdujący najlepsze możliwości w bankach, jak i instytucjach pozabankowych. Może Cię to zdziwić, ale czasem taki doradca ma lepsze możliwości.
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: radomska »

U mnie z kredytem nie było żadnego problemu a fajne osiedla w Trójmieście widziałam ale kupiłam mieszkanie na osiedlu Modern Tower bo to bardzo atrakcyjna lokalizacja pod wieloma względami
Grześ

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: Grześ »

Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług renomowanego biura nieruchomości jak https://www.cn-kaczmarek.pl/ które działa od 2007 roku i ma za sobą świetną kadrę która załatwi ci nie tylko świetne oferty ale także i kredyt czy ubezpieczenie mieszkania. Dzięki nim masz pewność że wybrałeś najlepiej jak można jeśli chodzi o nieruchomości.
manny
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:02

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: manny »

Żeby kupić własne mieszkanie w Warszawie, również musieliśmy wspomagać się z żoną kredytem. Zdecydowaliśmy się na na rynek wtórny, nowe to nowe. Niesamowita frajda późniejsze urządzanie po swojemu mimo tego, że pracy dużo. Na szczęście ekipę mieliśmy fachową i solidną. Takiego też mamy zarządcę nieruchomości od początku, Per modum. Ten w Warszawie działa od lat i ma bardzo dobrą renomę. Dobry zarządca to skarb jak to moja żona mówi.
aśka

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: aśka »

ja korzystałam ostatnio z dewelopera http://kreatordom.pl Przecież jeśli dobrze się podejdzie do tematu i poszuka w odpowiednich miejscach, to można znaleźć nawet apartamenty w bardzo dobrych cenach. Sprawdźcie sobie chociażby u nich, osiedle garden park czy zielonki residence
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: jolka2 »

U mnie bez kredytu na własne mieszkanie nie byłoby szans. Tylko dzięki niemu mam mieszkanie, ale problem jest w tym, że jest to kredyt w CHF. Nie będę opisywać ile to problemów, dla mnie najważniejsze to co teraz. A, że mam profesjonalną pomoc https://cleverstep.pl/ to mam nadzieję, że sprawa zakończy się dla mnie pomyślnie.
niekrytył

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: niekrytył »

Z tego co wiem to kredyt ma zazwyczaj niższe oprocentowanie, ale to też zależy od tego jak omówisz się z doradcą kredytowym. Ja załawiam wszystko we Wrocławiu, gdzie firma załatwia ze mnie całość spraw. W tym roku planuje też wziąć kredyt hipoteczny stąd https://e-dobrykredyt.pl/. Bardzo dobre warunki + elastyczne warunki współpracy.
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: szyszka »

A powiedzcie mi,czym tak dokładnie jest baza dłużników ?? Chciałabym iść do banku i podpytać, czy należy mi się kredyt. Fajnie byłoby pożyczyć jakąś gotówkę na remont mieszkania, ale poodbno jak ktoś miał problem ze spłatą czegokolwiek, to może mieć spory problem i pożyczki nie dostanie
Kuraś

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: Kuraś »

szyszka w BIKu możesz sobie wszystko sprawdzić. Niedużo to kosztuje. Teraz jest sporo łatwiej takie rzeczy posprawdzać niż kiedyś. I bardziej pilnują umów by nie było problemów. Jak to z 10 lat temu i teraz trzeba sie po sądach włóczyć, bo są nielegalne zapisy w umowie. Mam taka umowe i walczę. A własciwie to kancelaria Fenix z Warszawy walczy za mnie w mojej sprawie. Samemu to wiadomo, niewiele się wie o prawie bankowym.
Urszuła

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: Urszuła »

Zawsze warto wziąć sprawdzony kredyt hipoteczny w banku, który nam udzieli najbardziej dogodnego kredytowania, ja poszłam do doradcy finansowego, aby mi doradził, który bank da mi najlepszy kredyt. To ważne, gdyż to kredyt na długie lata, a po co przepłacać.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: karin »

Nie masz się czego bać, formalności związane z kredytem hipotecznym wcale nie sa takie straszne o ile przez wszystkie formalności poprowadzi nas doradca kredytów hipotecznych I ja tutaj z czystym sumieniem polecam Panią Kingę Burcan, na której mogłam polegać w 100%
atarka

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: atarka »

jolka2 pisze: ↑10 lut 2021, 21:32 U mnie bez kredytu na własne mieszkanie nie byłoby szans. Tylko dzięki niemu mam mieszkanie, ale problem jest w tym, że jest to kredyt w CHF.
U mnie podobnie, bez kredytu nie dałam bym rady ale szukałam mieszkania bezpośrednio u dewelopera ale wiadomo, musiał to być sprawdzony i dobry deweloper, który ma już na swoim koncie masę udanych atrakcyjnych osiedli w wielu miastach, buduje porządnie i ma dobre opinie. Zdecydowałam się więc na osiedle Poematu.
ośka456

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: ośka456 »

atarka pisze: ↑09 lis 2021, 11:14
jolka2 pisze: ↑10 lut 2021, 21:32 U mnie bez kredytu na własne mieszkanie nie byłoby szans. Tylko dzięki niemu mam mieszkanie, ale problem jest w tym, że jest to kredyt w CHF.
U mnie podobnie, bez kredytu nie dałam bym rady ale szukałam mieszkania bezpośrednio u dewelopera ale wiadomo, musiał to być sprawdzony i dobry deweloper, który ma już na swoim koncie masę udanych atrakcyjnych osiedli w wielu miastach, buduje porządnie i ma dobre opinie. Zdecydowałam się więc na osiedle Poematu.
Też szukam właśnie kredytu
malwina

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: malwina »

Kredyt na mieszkanie to raczej duży kredyt, bo hipoteczny. Porównajcie sobie różne oferty, aby wybrany przez was kredyt był jak najbardziej korzystny. Z tego co mi wiadomo, to Bank Spółdzielczy ma dobre opinie pod tym względem. Na stronie https://www.bsduszniki.pl/index.php uzyskacie znacznie więcej informacji.
ODPOWIEDZ