Kurs angielskiego w Gdyni

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Agaton-80
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:55

Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: Agaton-80 »

Hej wszystkim. Jakie znacie dobre szkoły językowe w Gdyni? Chciałabym nieco podszkolić mój angielski, bo planuję wyjechać za granicę na wakacje i warto byłoby umieć się porozumieć z innymi :)
Awatar użytkownika
Mieczysława-71
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 11:19

Re: Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: Mieczysława-71 »

Szanuję za podejście. Wiele osób nie dba nawet o opanowanie podstawowego słownictwa, kiedy wyjeżdża za granicę ;) Ja mogę polecić poznan.ei.edu.pl. W Gdyni mają jedną ze swoich filii. Chodziłam do nich na kurs i muszę przyznać, że efekty widać już po pierwszych zajęciach.

mammografia ecografia
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: Zuzia »

Moim zdaniem oprócz angielskiego warto się też uczyć innych języków. Co powiecie na profesjonalny kurs języka hiszpańskiego? Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie szkolenie również w systemie on-line, co może się dla Was okazać niezwykle wygodne ;)
Awatar użytkownika
karola
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:10

Re: Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: karola »

A nie myślałaś o nauce angielskiego przez internet? Możesz wybrać naukę z native speakerem - https://www.extra-plonsk.pl/wiadomosci/ ... -speakerem Według mnie to najlepszy sposób na efektywną naukę angielskiego. Sama ostatnio rozważam zapisanie się na kurs językowy przez internet. To ogromna oszczędność czasu.
bała

Re: Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: bała »

Co do szkół to dobre są na pewno prywatne choć i publiczne niektóre są bardzo dobre. Mój syn kończy prywatną i idzie teraz do matury, dzięki ofertom takim jak https://www.taniaksiazka.pl/seria/matura-focus będzie lepiej przygotowany do egzaminu językowego choć i tak jego znajomość języka jest bardzo wysoka.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Kurs angielskiego w Gdyni

Post autor: jolka2 »

Sama też bym chciała odświeżyć swoją wiedzę. A jak nie wiadomo od czego zacząć to najlepiej od podstaw :) Jestem pod wrażeniem sposobu prowadzenia lekcji na https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 . Tak prosto lektor tłumaczy, dużo mówi się głośno, że w sumie to wszystko samo wchodzi do głowy. Bez książki, bez notatek, zawiłych reguł gramatycznych. Tak to ja codziennie się mogę uczyć.
ODPOWIEDZ