Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: dorotija »

Hejka! Jak w tytule - macie tatuaże ? A może sądzicie, że to niepotrzebna fanaberia ? Za mną to chodzi już od jakiegoś czasu i z każdym dniem czuje coraz mocniej, ze tego chce :) Możecie polecić jakieś sprawdzone studia w Warszawie ?
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: zarazaa »

nie mam nic do tatuaży choć nie ukrywam, ze swoją pierwszą dziarkę zrobiłam dopiero na 35 urodziny i to był najlepszy prezent dla samej siebie ever :) od tego czasu na moim ciele pojawiły się już 2 kolejne motywy i to pewnie nie koniec :) jak Wawa to tylko Jah Love Tattoo :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: albina »

też polecam tatuatorów z Jah Love :) najlepsi z najlepszych, z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem i pasją do tego co robią :) masz już na oku jakiś konkretny motyw ?
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: dorotija »

wow dzięki za namiary, super na pewno sprawdze :) jeśli chodzi o moty to sama do końca nie wiem, na pewno musi być jakiś piękny i najlepiej kolorowy kwiat :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: albina »

oo też mam taką sporych rozmiarów różę na udzie i wygląda to bosko w kolorze. zapisz się w takim razie do Kingi :) To mistrzyni jeśli chodzi o kolorowe dziarki :)
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: girta »

No to i ja podbijam temat i też polecam to studio :) A szczególnie Anetę, do której chodze już od prawie roku . Dziewczyna ma ogromny talent a do tego jest przesympatyczna :) Na jej profilu na facebooku możecie obejrzeć fotki jej prac https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 5635066226. Robią wrażenie, nie :)?

jak rozjaśnić laptopa
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: dorotija »

dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi :) jestem umówiona zaraz na początku stycznia :) teraz tylko mam nadzieje, ze czas zacznie szybciej lecieć haha :)
girlą

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: girlą »

Kiedyś lubiłam tatuaże, ale teraz po wielu latach jestem załamana ich wyglądem na mojej skórze. Dobrze, że obecnie jest wiele możliwości ich usunięcia. Muszę jak najszybciej zgłosić się do pobliskiego J’adore Instytutu, w którym zlikwidują mi to paskudztwo za pomocą innowacyjnej technologii Qswitch.

internetowa perfumeria
dziąnik

Re: Macie tatuaże ? Jakie studia polecacie ?

Post autor: dziąnik »

Do tatuaży na pewno bardzo się przywiązujemy, więc warto znaleźć dobry salon, gdzie uda się taki wykonać. Na pewno tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ w Szczecinie dobrze je wykonują. Wystarczy mieć pomysł i powstanie tatuaż.

bimak cennik
ODPOWIEDZ