Makijaż permanentny Newlooks

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
roxana89
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2019, 20:13

Makijaż permanentny Newlooks

Post autor: roxana89 »

Polecam bardzo serdecznie makijaż permanentny od Newlooks https://www.permanentny.com/. Bardzo dobra obsługa i jakość makijażu. Salon zlokalizowany jest w centrum Warszawy i zajmuje się makijażem permanentnym ust, brwi, oczu, a także usuwaniem i korektą makijażu permanentnego. Polecam.
Awatar użytkownika
cytrynka
Posty: 62
Rejestracja: 30 maja 2019, 21:20

Re: Makijaż permanentny Newlooks

Post autor: cytrynka »

robilam taki makijaz ale w Katowicach w Dermed, brwi i kreski. teraz mysle o ustach bo bardzo podobaja mi sie naturalne efekty takich zabiegow a w Dermed inaczej nie robia :D
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 88
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:50

Re: Makijaż permanentny Newlooks

Post autor: bunny »

Uwielbiam makijaż i nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez makijażu. Jednak zdecydowanie wolę sobie sama robić make up, niżeli decydować się na coś bardziej stałego. W zależności o danych okoliczności taki powinien być też makijaż. Jeżeli chodzi o makijaż dzienny, według artykuł https://pl.oriflame.com/beautyedit/tren ... az-dzienny powinien być subtelny, powinien naturalnie wyglądać.
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Makijaż permanentny Newlooks

Post autor: albina »

chwała temu, kto wymyślił cała ideę makijażu trwałego :) ja odkąd zrobiłam sobie brwi i usta na codzienny makijaż poświęcam nie więcej niż 5 minut i to lubię :) jeśli chodzi o konkretne studio to w Warszawie polecam Jest Pięknie i pracującą tam Dominikę. Prowadzi swój profil na fb, warto pooglądać fotki jej dotychczasowych prac.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Makijaż permanentny Newlooks

Post autor: zarazaa »

albina zgadzam się w 100% z tym co napisałaś. Sama mam make up trwały i też robiłam go u Dominiki w Jest Pięknie. Rewelacja pod każdym kątem - sprawnie, dokładnie, w miłej atmosferze.
ODPOWIEDZ