Najlepszy dom seniora Łódź

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Chomicz223
Posty: 21
Rejestracja: 01 sty 2019, 9:11

Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: Chomicz223 »

Centrum opieki Familia to najlepszy dom seniora w Łodzi. Całodobowa opieka nad osobami starszymi jest sprawowana na najwyższym poziomie, dodatkowo panuje tam rodzinna atmosfera a posiłki są bardzo zdrowe i pożywne.
Awatar użytkownika
jjjna
Posty: 26
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: jjjna »

W Łodzi żadnego domu opieki nie znam, ale jeżeli interesowało by Was też Nowy Dwór Mazowiecki to zobaczcie sobie ZOL Dom Rodzinny. To naprawdę dobre miejsce dla seniorów. Mają tam stałą, profesjonalną opiekę. Mogą tam przebywać i na NFZ i prywatnie.

zapalniczki zippo warszawa sklep
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:44

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: olga23 »

W łodzi nie mam pojęcia tak naprawdę jaki dom seniora, ale nie daleko pod Warszawą jest bardzo fajny prywatny dom seniora na uboczu nie w centrum miasta. Zerknij na http://domseniora24.pl/ , myślę, że sprawdzi się też u Ciebie. Opieka na wysokim poziomie, kaplica do modlitw, wiele osób miłych, przyjazna domowa atmosfera. Na stare lata to najważniejsze.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: Kobix »

Warto porozglądać się za różnymi miejscami, na pewno ceny też będą bardzo różne. Tu trzeba niestety liczyć się z tym, że będzie to drogo wychodzić. najczęściej emerytura seniora nie wystarcza na pokrycie kosztów. Możecie również sami zająć się opieką nad osobami starszymi. Jest to wyzwanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdźcie sobie tu ofertę od firmy https://www.brandvital.eu/ Dostaniecie tu urządzenia medyczne takie jak aparaty słuchowe, kule ortopedyczne, balkoniki, wózki inwalidzkie.
Awatar użytkownika
milenka99
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2019, 8:20

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: milenka99 »

Koszt pobytu w domach opieki jest różny 2-6 tyś miesięcznie, gdyż cena uzależniona jest od m.in. od stanu zdrowia pensjonariusza oraz pokoju( pok. 1-osobowy czy wieloosobowy). Im większe miasto tym z reguły wyższa cena itd. Warto rozważyć kilka ośrodków, sprawdzając legalność danej placówki. my zainwestowalismy w http://podtopolami.eu
Awatar użytkownika
Pegass
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:50
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: Pegass »

A kupujecie online? Wiem, że jest to bardzo wygodne i mnie zaciekawił świdwin plecak damski. Będzie doskonały na co dzień, do pracy.
https://modatotu.pl/
kaśka

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: kaśka »

Cztery lata temu szukaliśmy z mężem domu opieki dla kuzynki. Byliśmy w ponad 20 takich domach (prywatnych) w Piotrkowie trybunalskim i okolicach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na http://podtopolami.eu :) Mają tam po prostu najlepszy model opieki.
łoka

Re: Najlepszy dom seniora Łódź

Post autor: łoka »

Ja postawiłam na inny ośrodek i inne miasto niżeli Łódź. Wiele pozytywnych komentarzy zdołałam przeczytać https://podtopolami.eu/ o tym właśnie miejscu, Nie ukrywam, że fajnie jak senior ma z kim porozmawiać, z kim zagrać w szachy czy warcaby, opieka jest naprawdę na poziomie.
ODPOWIEDZ