Nowocześnie i ekologicznie

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Iryda-93
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 16:32

Nowocześnie i ekologicznie

Post autor: Iryda-93 »

Cześć wszystkim.
Co sądzicie o fotowoltaice? Moim zdaniem własna elektrownia to coś, co nie tylko pozwala sporo zaoszczędzić, ale i nie szkodzi środowisku. Mam w zamiarze wkrótce zainwestować w panele, bo udało mi się trafić na naprawdę atrakcyjną ofertę. Kto z was już się zdecydował?
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Nowocześnie i ekologicznie

Post autor: obiadwsobote »

ja polecam fachowców z https://ecocalma.pl/ , po pierwsze to bardzo terminowa firma, zawsze wykonują wszystko na czas. Mają świetnie opinie wśród klientów, jeśli z jakiegoś nawet powodu instalacja się opóźni, można liczyć na specjalny rabat w wysokości 100 zł za każdy dzień. Po drugie zajmą się tematem kompleksowo, nawet pomogą z formalnościami oraz dofinansowaniem, w takim wykonaniu zdecydowanie warto. Rozwiązania, jakie oferują i instalują są oczywiście bardzo ekologiczne.
słoneczko

Re: Nowocześnie i ekologicznie

Post autor: słoneczko »

W wyborze najlepiej oferty na OZE pomoże nam portal https://ekofachowcy.pl/, to najlepszy zbiór rzetelnych partnerów w sieci. Ważną cechą serwisu jest wspieranie firm lokalnych. To ważne dla ich rozwoju oraz dla rozwoju np. fotowoltaiki w danym regionie. Można liczyć tam na dużą niezależność, dzięki temu dobierzemy sobie najlepszą ofertę.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Nowocześnie i ekologicznie

Post autor: Mr Robot »

Jeśli chcemy wprowadzić ekologiczne zmiany do naszego życia, to jest to bardzo dobra postawa. Możemy zacząć między innymi od zmiany środków do sprzątania na takie, które mniej szkodzą środowisku. Takie ekologiczne środki czyszczące są bezpieczne dla naszego otoczenia oraz dla środowiska.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
ODPOWIEDZ