ogrzewanie elektryczne

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:23

ogrzewanie elektryczne

Post autor: paulinabb »

Cześć, myślicie, że ogrzewanie elektryczne jest bardziej opłacalne niż gazowe? Jakie macie zdanie?
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: ogrzewanie elektryczne

Post autor: wenson »

Wydajne ogrzewanie to podstawa. Nie dość, że zapewni nam odpowiedni komfort przebywania w domu, to w dodatku będzie się to działo przy możliwie jak najniższym nakładzie. Kto powiedział, że ogrzanie budynku musi być kosztowne? Jednak wcześniej musimy wszystko dobrze zaplanować. Dobrze zrobić jakieś rozeznanie i dowiedzieć, się nieco na temat tego, jak działa ogrzewanie podłogowe, oferowane przez https://www.uponor.pl/pl-pl Mam nadzieję, że ta oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
ryśka

Re: ogrzewanie elektryczne

Post autor: ryśka »

Bardziej przekonało mnie ogrzewanie pelletem. Zamawiam go w http://www.maximer.pl/ . Pellet jest bardzo dobrej jakości i posiada atrakcyjną cenę. Dla mnie jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ palenie pelletem zapewnia nam wygodę, nie musimy ciągle chodzić do kotłowni i sprawdzać temperaturę.
vóx

Re: ogrzewanie elektryczne

Post autor: vóx »

Skoro mowa o ogrzewaniu, to wydaje mi się, że powinniście sprawdzić niektóre możliwości, które będą przede wszystkim dla nas o wiele lepsze .Chodzi na przykład o to, by ogrzewanie wspomagać czymś takim jak pompy cyrkulacyjne. WIem, że to ma wzięcie i naprawdę pozwala na sprawniejsze ogrzewanie. Więc jeśli można, to ogólnie to polecam.
słońce

Re: ogrzewanie elektryczne

Post autor: słońce »

Hej. Jak juz jesteśmy w temacie ogrzewanie, to chciałabym was zapytać co uważacie na temat kotłów CO? Według mnie, to dość ekologiczne rozwiązanie, z którym warto się zapoznać w wolnej chwili. Od siebie polecam ten artykuł https://www.instalacjebudowlane.pl/9510 ... lania.html ponieważ można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych i przydatnych rzeczy.
obiadwśrody

Re: ogrzewanie elektryczne

Post autor: obiadwśrody »

W tego typu ogrzewaniu pomoże nam fotowoltaika, która po prostu wyprodukuje całą lub większość energii potrzebnej do ogrzewania domu czy samej wody. Można ten temat omówić i zaprosić do siebie firmę na audyt energetyczny - tutaj zdobędziemy potrzebne namiary https://ekofachowcy.pl/ , słyszałem że można naprawdę sporo zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ