ogrzewanie

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Oleńeeczka

ogrzewanie

Post autor: Oleńeeczka »

Witajcie czym ogrzewacie dokładniej ? ja właśnie zastanawiam się nad ekogroszkiem, czytałam o piecach czekam jeszcze na dofinansowanie, ale dodatkowo chciałabym zainwestować w dobry ekogroszek, czy na tym sklepie mają dobry ? https://centrumopalowe.com.pl/kategoria ... kogroszek/
Wirkaś

Re: ogrzewanie

Post autor: Wirkaś »

My dom ogrzewamy tylko ekogroszkiem :) zamawiamy go z https://sobianek.pl/ oni tam mają spoko ceny i można wsiąść mniejsze lub większe ilości . Zajrzyj do nich mają bardzo miła obsługę która w razie potrzeby pomoże ci w wyborze bądź udzieli ci wskazówek co do wyboru węgla .
robix

Re: ogrzewanie

Post autor: robix »

A może pellet? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Uważam, że to naprawdę ciekawa i praktyczna opcja. Właśnie dlatego na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://epellety.pl i sprawdzić ofertę. Między innymi znajdziecie tam pellet Olimp. Wiele osób ceni go za to, że od lat ma te same parametry, więc nie trzeba przestawiać pieca.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: ogrzewanie

Post autor: Zuzia »

Nie wiem, jak Wy, ale ja jakiś czas temu już zauważyłam, że coraz popularniejsze staje się ogrzewanie podczerwienią cena takiego ogrzewania nie jest wcale bardzo wysoka, a koszt montażu paneli grzewczych na podczerwień szybko się zwraca. Mogą one pomóc zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet 70%, a to naprawdę sporo.
lunaa

Re: ogrzewanie

Post autor: lunaa »

Skoro zabieracie się za instalację grzewczą, to na pewno warto się też zgłosić tutaj do firmy Flamco, ponieważ oni długi czas specjalizują się w tym zakresie i oferują węzły cieplne, jak i wszelkie inne materiały instalacyjne. Takie, które są sprawdzonej jakości.
akemik

Re: ogrzewanie

Post autor: akemik »

Myślę, że ważne jest, aby zrobić rozeznanie, jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe - bez wątpienia chcesz uzyskać najlepszy produkt za swoje pieniądze. Według mnie TERMO PE-RT - rura do ogrzewania podłogowego firmy Termolit jest świetną opcją i z pewnością warto rozważyć ten temat.
ODPOWIEDZ