Opakowania foliowe

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
samir_77
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 18:34

Opakowania foliowe

Post autor: samir_77 »

Witam! Potrzebuję zaopatrzyć się w dużą ilość foliowych opakowań, a konkretnie reklamówek do mojego sklepu. Pomyślałem o zamówieniu ich z oferty opak-fol.pl, jako że to dość dobrze mi znany producent. Podzielilibyście się jeszcze opiniami na jego temat?
Awatar użytkownika
nora-90
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:53

Re: Opakowania foliowe

Post autor: nora-90 »

Jeśli chodzi o torebki foliowe, to w Opak-Fol jest ich dość pokaźny wybór, a według mnie są bardzo dobre jakości, wytrzymałe, mocne i dostępne w różnych rozmiarach. Dla mnie ten producent to zdecydowanie godny polecenia partner do współpracy.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Ruś3

Re: Opakowania foliowe

Post autor: Ruś3 »

Ja mam swoją sprawdzona firmę http://yanko.com.pl/ i poprostu innej nie szukam. W yanko mozna zamowic opakowania personalizowane z wlasną grafią czy logiem a także takie ekologiczne
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Opakowania foliowe

Post autor: Badaka »

Sprawdzają się bardzo dobrze i to w wielu branżach. Dużą ich zaletą jest na pewno też i niska cena oczywiście. Szukając pomocy przy pakowaniu również oferta od https://www.import-maszyn.eu powinna się przydać. Ja znalazłam w tym sklepie maszyny pakujące.
obiadwsobotę

Re: Opakowania foliowe

Post autor: obiadwsobotę »

Firma Efektproducent torebek foliowych to producent opakowań, któremu zależy nie tylko na jakości produktów dla swoich klientów ale też ochronie środowiska, które należy do każdego z nas. Firma bardzo poważnie podchodzi do rozwiązań proekologicznych, dzięki temu klienci zamawiając opakowania dopasowane do swoich potrzeb, otrzymują również troskę o środowisko w pakiecie.
ODPOWIEDZ