Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

Witam wszystkich :) Pytanie kieruję przede wszystkim do właścicieli psów, które są na diecie barfowej. Czy macie jakiekolwiek doświadczenia związane z karmami firmy Primex? Warto je kupować ?
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: dorotija »

mam psa ale szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam ani o tych karmach ani nawet o tej diecie barfowej. O co w tym chodzi ? możesz bliżej nakreślić temat ?
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

tak w dużym skrócie to polega to na tym, ze podajesz psu tylko i wyłacznie pokarmy, na które składa się surowe, nieprzetworzone w żaden sposób mięso. To taki sposób naśladowania żywienia ich dzikich przodków. Temat warto zgłębić bo jak się okazuje taka dieta niesie ze sobą mnóstwo pozytywnych skutków.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: dorotija »

na pewno poczytam bo sama jestem ciekawa jak to się sprawdza w praktyce. Ty akurat pytasz o karmy konkretnej firmy ale teoretycznie można zwyczajnie iść do mięsnego i tam coś kupić i podać psu, tak ?
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: zarazaa »

tak teoretycznie masz rację ale ja uważam, ze podawanie takich gotowych karm i to jeszcze tak renomowanych firm jak Primex jest zwyczajnie i bardziej bezpieczne i bardziej wygodne :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

zarazaa pisze: ↑08 paź 2019, 15:04 tak teoretycznie masz rację ale ja uważam, ze podawanie takich gotowych karm i to jeszcze tak renomowanych firm jak Primex jest zwyczajnie i bardziej bezpieczne i bardziej wygodne :)
oo to rozumiem, ze Ty kupujesz te karmy barf original ? Jak się sprawdzają ?
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: zarazaa »

tak kupuje juz od mniej więcej pół roku. Jestem zachwycona bo widzę, że mój do tej pory dość ospały mops nabrał energii i jest bardziej radosnym i żywiołowym psiakiem. Wyniki badań krwi też się bardzo poprawiły także dieta działa jak trzeba :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

no i własnie na tym mi też najbardziej zależy. Gdzie kupujesz te karmy ? bo chyba w żadnych sklepach zoologicznych ich póki co nie ma ?
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: zarazaa »

ja je kupuje w gabinecie weterynaryjnym w okolicy. Są sprzedawane w formie zamrożonej bo w innym wypadku takie surowe mięso zwyczajnie szybko by się popsuło :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

aaa no i teraz ma to sens bo wcześniej się własnie zastanawiałam jak oni utrzymują takie mięso w świeżości tak długo bez żadnych konserwantów itd :) No nic trzeba się zaopatrzyć w kilka opakowań i startować :)
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: zarazaa »

poszukaj jakiegoś gabinetu weterynaryjnego w okolicy, gdzie te karmy są dostępne :) na ich stronie jest aktualny spis takich miejsc. I daj znać jak tam wrażenia, jak już je zaserwujesz :)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: albina »

znalazłam gabinet gdzie sprzedają te karmy blisko mojej pracy,. dobrze ze dojezdzam autem to z dowozem zapasow do domu nie ma też problemów. Od kilku dni psiak jest na tej diecie i póki co idzie gładko :)

system vegas
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o karmach dla psów z firmy primex

Post autor: zarazaa »

I tak już zostanie spokojnie :) ważne, że mu smakuje :) mam nadzieje, ze masz wystarczająco duży zamrażalnik na przechowywanie zapasów :)
ODPOWIEDZ