Opinie o MUM

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Yuśka

Opinie o MUM

Post autor: Yuśka »

hej hej wszystkim :) moi drodzy czy ktoś z Was studiuje badz studiował na MUM w Warszawie? Myślę o tym by iśc tu na fizjoterapię od pazdziernika, czytałam już trochę opinii na ich temat ale chętnie poczytam też o Waszych doświadczeniach :)
rużka

Re: Opinie o MUM

Post autor: rużka »

MUM to ta Mazowiecka Uczelnia Medyczna a dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ? Jeśli tak to ja studiowałam tu kilka ładnych parę lat temu ( jak jeszcze działali pod starą nazwą) i miło to wspominam :)
Yuśka

Re: Opinie o MUM

Post autor: Yuśka »

rużka pisze: ↑19 sty 2021, 12:25 MUM to ta Mazowiecka Uczelnia Medyczna a dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ? Jeśli tak to ja studiowałam tu kilka ładnych parę lat temu ( jak jeszcze działali pod starą nazwą) i miło to wspominam :)
tak to dokładnie ta sama uczelnia :) moja ciocia też tu studiowała lata temu, pytam bo licze na odpowiedzi aktualnych studentów, mam nadzieje, ze w kwestii nauki i organizacji nic się tu przez lata nie zmieniło az tak bardzo :)

teknetics eurotek pro opinie
Ądzia

Re: Opinie o MUM

Post autor: Ądzia »

ja jestem tu teraz na drugim roku na pielęgniarstwie :) jak czytam wpis wyżej to dochodzę do wniosku, ze nic się nie zmieniło poza nazwą :) Poziom bardzo wysoki, ludzie na roku super. Wykładowcy to też osoby z wieloletnim doświadczeniem naukowym i akademickim. Zajęcia prowadzą w ciekawy i przystępny dla studenta sposób. No i czesne nie jest wygórowane.
Yuśka

Re: Opinie o MUM

Post autor: Yuśka »

o super dzięki bardzo za informacje :) trzymam rękę na pulsie i śledzę ich stronkę internetową, jak tylko ruszy rekrutacja na rok 2021/2022 na pewno będę działać :)
Ądzia

Re: Opinie o MUM

Post autor: Ądzia »

Yuśka pisze: ↑20 sty 2021, 18:11 o super dzięki bardzo za informacje :) trzymam rękę na pulsie i śledzę ich stronkę internetową, jak tylko ruszy rekrutacja na rok 2021/2022 na pewno będę działać :)
no koniecznie :) nie wiem jak to się będzie odbywało teraz w czasach pandemii ale na pewno wszystkie niezbędne informacje będą zamieszczone na stronie :) u mnie cały proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie, panie w dziekanacie są bardzo sympatyczne i skore do pomocy a to też nie często się zdarza :)
Yuśka

Re: Opinie o MUM

Post autor: Yuśka »

o widzisz to dobrze wiedzieć bo tyle się słyszy o tych historiach z dziekanatu haha :) ale jak tu jest inaczej to tylko działa na plus :) ja trzymam rękę na pulsie i jak tylko ruszy rekrutacja na pewno będę działać i być może kiedyś uda nam się spotkać w realu :) raz jeszcze dziękuje za pomoc :)
weraćka

Re: Opinie o MUM

Post autor: weraćka »

Też w tym roku pisze maturę i chcę iść na fizjoterapię na tą uczelnię MUM. Moja znajoma kończyła u nich pielęgniarstwo i bardzo chwaliła i kadrę i poziom nauki. Fajnie, ze te większość tych zajęć praktycznych odbywa się w placówkach medycznych, tak najlepiej można się nauczyć takich medycznych zawodów.
ODPOWIEDZ