Optymalizacja kosztów energii

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
barnim_75
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 7:28

Optymalizacja kosztów energii

Post autor: barnim_75 »

Cześć, w mojej firmie zużycie energii jest naprawdę duże i nie ukrywam, że rachunki są dość wysokie. Zastanawiam się nad zmianą dostawcy, żeby te koszty zoptymalizować. Jaka oferta jest waszym zdaniem najkorzystniejsza?
Awatar użytkownika
Kemal-77
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 14:22

Re: Optymalizacja kosztów energii

Post autor: Kemal-77 »

Radziłbym skorzystać z doradztwa energetycznego. Skontaktuj się ze specjalistami z elektrum.com.pl. Wezmą pod uwagę wszystkie czynniki i pomogą Ci znaleźć najlepszego operatora z korzystną ofertą. Przy okazji zajmą się też formalnościami.
Awatar użytkownika
maryla
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:58

Re: Optymalizacja kosztów energii

Post autor: maryla »

Myślę, że warto przede wszystkim postawić na alternatywne źródła energii. W pierwszej kolejności należy jednak poczytać o różnych rozwiązaniach i wybrać najlepsze, które nie tylko zmieści się w naszym budżecie, ale również będzie dopasowane do konkretnych warunków i potrzeb. Zazwyczaj koszt takich instalacji szybko się zwraca. Poza tym można też starać się o dofinansowanie.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Optymalizacja kosztów energii

Post autor: Zuzia »

A skoro już mowa o energii elektrycznej, to czy ktoś z Was potrzebuje świadectwa charakterystyki energetycznej, czyli inaczej certyfikat energetyczny do budynku? Jeśli tak, to polecam kontakt z firmą Efektywniej z Wrocławia, której ofertę i dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/certyfikaty- ... rgetyczne/. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)

bolechowo komunikacja
ODPOWIEDZ