Paczki online

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Asuna
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

Paczki online

Post autor: Asuna »

Co myślicie o opcji nadawania paczki online, czy to jest bezpieczna metoda? I jak wychodzi cenowo?
Awatar użytkownika
kira
Posty: 79
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:52

Re: Paczki online

Post autor: kira »

Na pewno jest bezpieczna i też korzystna cenowo. Ja mam taki namiar na brokera kurierskiego - https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex , zerknij sobie bo jest tu dostępny tani kurier FedeX , jeden z lepszych kurierów jakich mamy do dyspozycji. Paczki zawsze dostarcza terminowo i co ważniejsze priorytetowo je traktuje, to znaczy że nie trzeba się martwić o uszkodzenia czy zagubienie
Awatar użytkownika
Lakilosy
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:16

Re: Paczki online

Post autor: Lakilosy »

Zdecydowanie polecam. Tak można bardzo szybko i wygodnie nadać paczkę, kurier sam po nią przyjedzie i ją odbierze. Przede wszystkim tak porównacie sobie różne oferty i wybierzecie najbardziej korzystną. Przy wysyłaniu paczek bardzo ważne jest ich odpowiednie zapakowanie. Szczególnie w większych firmach opakowania zamawia się hurtowo. Jeżeli będziecie takich potrzebować to zajrzyjcie sobie na https://sklep.grala.com.pl/blog/12_worki-na-opony Ja znalazłam tu solidne worki na opony, także i wiele innych opakowań w hurtowych cenach.
Awatar użytkownika
river
Posty: 51
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:51

Re: Paczki online

Post autor: river »

Opcja na pewno bezpieczna i wygodna, tylko trzeba wiedzieć z jakiego kuriera skorzystać - wiadomo, chodzi o to by był godny zaufania. W takim razie wejdź na https://www.jakimkurierem.pl , dowiesz się jaki jest cennik kurier, jakie firmy są najbardziej polecane oraz jakie w ogóle usługi oferują (palety, paczki itd)
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:40

Re: Paczki online

Post autor: RafałEk »

Do przesyłek będziecie również potrzebowali wysokiej jakości opakowań, dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na producenta https://www.amtkartony.pl/ który zajmuje się produkcją opakowań kartonowych, dzięki czemu prowadząc firmę będziecie mieli możliwość w dobrej cenie zakupu większej ilości i zachowanie ciągłości wysyłek do klientów.
ODPOWIEDZ