Płatności w firmie - terminal

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Płatności w firmie - terminal

Post autor: mleczko90 »

Cześć
Jestem w trakcie szukania terminala płatniczego do małego, lokalnego sklepu. Mile widziana opcja terminala przenośnego. W internecie jest dużo ofert takich terminali i nie wiem na co się zdecydować. Z czego korzystacie? Macie jakieś doświadczenia? Na ten moment najbardziej pasuje mi oferta https://www.mofimo.com/.
z góry dziękuje za informacje
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Płatności w firmie - terminal

Post autor: reneta63 »

Sprawdź też ofertę firmy Paytel. Wiem, że można u nich dzierżawić terminale - także w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Moja rada - pomyśl o terminalu mobilnym. Tutaj https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/o ... -przenosne masz szczegółowe info o takich terminalach i ich możliwościach. Myślę, że w nowoczesnej firmie to taki must have.
Piłat

Re: Płatności w firmie - terminal

Post autor: Piłat »

Teraz to coraz nowsze rozwiązania mamy i niestety czy też chcemy czy też nie tego nie unikniemy. Dlatego też bardzo ważne jest to aby starać się zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo naszym klientom. I tak słyszałam, że jeśli chodzi o płatności online tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online uda nam się znaleźć bardzo dobrej rozwiązania. Także na pewno skorzystamy z takiej formy bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ