Polecany probiotyk

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
uńka

Polecany probiotyk

Post autor: uńka »

Wydaje mi się, że każda z nas powinni mieć w dobry jakiś probiotyk, by móc go podać podczas dolegliwości brzucha. Dla nas najlepszym okazał się Active Flora Baby . Fajnie bo moge podać go i małemu dziecku i osobie dorosłej. A wy jakie probiotyki kupujecie? :D :)
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Polecany probiotyk

Post autor: jolka2 »

Odpowiednia ochrona jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli stosujecie antybiotyki. Te bardzo osłabiają florę bakteryjną, nawet miesięcy potrzeba na odbudowanie. Dlatego jeśli dokucza wam ból brzucha, biegunki to nie bagatelizujcie tego. Mogą to być nawet objawy zakażenia Clostridium Difficile. Co do leczenia to skuteczne są przeszczepienia mikrobioty jelitowej (ponad 90%). Na stronie https://human-biome.com/ jest dużo informacji. Coraz częściej się takie wykonuje, jednak nie każdy jeszcze wie o takiej możliwości.
grażka

Re: Polecany probiotyk

Post autor: grażka »

Zgadzam się że probiotyki bardzo są potrzebne w niektórych sytuacjach zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jeśli chodzi o dzieci to ja podaję im multilac baby bo uważam że jest dobry, a poza tym wygodny do podania, wygodny do przechowywania bo nie wymaga lodówki i ma różnorodny skład.
jadła

Re: Polecany probiotyk

Post autor: jadła »

Myślę że na pewno przyda się też probiotyk i to nie tylko w takich sytuacjach. Ja mam ProctoLact a to jest jedyny synbiotyk na polskim rynku wyselekcjonowany pod kątem prozdrowotnego działania w chorobach proktologicznych. Tak więc są różne probiotyki i mają za zadanie wspierać odpowiednio florę jelitową.
ODPOWIEDZ