Polskie seriale

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Polskie seriale

Post autor: zachodslonca »

Oglądacie jakieś dobre polskie seriale? Ja ogromnie polecam "Ślepnąc od świateł" oraz "Pitbull". Jeden całkiem nowy, drugi ma już kilkanaście dobrych lat. Oglądaliście? Czekam na wasze propozycje w tym temacie. :)
Awatar użytkownika
Wedelka
Posty: 44
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:44

Re: Polskie seriale

Post autor: Wedelka »

Własnie nie oglądałam. Na Netflixie można obejrzeć ? A w ogóle skoro już tak piszemy o filmach to widzieliście może zwiastun W lesie dziś nie zaśnie nikt ? Pojawia się tam wątek zblixniakami :D trochę jak w polityce ;)
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Polskie seriale

Post autor: kilopi »

Ja przyznam szczerze teraz wykupilam abo na https://vod.tvp.pl/ i nadrabiam seriale :D w koncu kwarantanna trzeba jakos czas wykorzystac:D
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Polskie seriale

Post autor: Kamilla36 »

Bardzo lubię seriale, które dostępne są na platformie Netflix, a wtedy też wybieram stronę http://premiumsklep.pl/ i jestem po prostu zaskoczona, że tyle możliwością dają i oferują bardzo niskie ceny dostępu na platformę. Nie ma co przepłacać, warto sprawdzić wszystkie możliwe pakiety.
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:21

Re: Polskie seriale

Post autor: Nati »

Może to zabrzmi głupio ale ja lubię czasem włączyć Dlaczego Ja i pooglądać perypetie, które mogłyby kogoś spotkać. Moja babcia ogląda wszystkie te programy odkąd się pojawiły. Czasem do snu lubię włączyć coś takiego. Programy i seriale zazwyczaj oglądam na Ipli, pamiętam, że był kiedyś odcinek, który mega mnie wkręcił ale musiałam uciekać do pracy. Na szczęście po powrocie znalazłam go na https://www.ipla.tv/wideo/serial/Dlaczego-ja/5001458 i mogłam dokończyć :D
ODPOWIEDZ