Pomysł na promocję marki

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Lara_79
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 4:17

Pomysł na promocję marki

Post autor: Lara_79 »

Hej! Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby na promocję marki? Ja od jakiegoś czasu wykorzystuję maskotki reklamowe i muszę przyznać, że na pewno mają bardzo korzystny wpływ na wizerunek mojej firmy i na odbiór jej przez klientów. Wykorzystywaliście kiedykolwiek takie maskotki? Uważacie, że to skuteczna reklama?
aśka

Re: Pomysł na promocję marki

Post autor: aśka »

Gdy masz już załatwione, takie rzeczy formalne, to warto pomyśleć np. nad formą promocji usług firmy. Mogą to być róże druki reklamowe, jakie oferują agencje marketingowe http://semseomarketing.pl/ oraz m.in. SEO oraz social media.
Awatar użytkownika
kira
Posty: 79
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:52

Re: Pomysł na promocję marki

Post autor: kira »

Jeśli zależy ci na poprawie wizerunku lub w ogóle zbudowaniu wizerunku marki to warto podziałać w sieci za pomocą marketingu szeptanego. Na blogu http://i-content.pl/ możesz znaleźć odnośnie tego narzędzie wiele przydatnych informacji. Generalnie dzięki marketingowi szeptanemu można prowadzić szereg działań np. kampanie edukacyjne, poprawiające opinie, budujące świadomość marki itd.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Pomysł na promocję marki

Post autor: ludwika »

To nie moja bajka, także w tej kwestii nawet nie próbowałam się wygłupiać, a po prostu nawiązałam współpracę z polecaną mi agencją http://web-city.pl/ . Specjalizują się w marketingu internetowym, także mój sklep nie był dla nich wyzwaniem. Poznali moje oczekiwania i na tej podstawie dobrali kolejne kroki kampanii reprezentując markę w internecie.
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Pomysł na promocję marki

Post autor: wandzia »

Obecne czasy pokazują, że najlepiej działać w sieci, bo to i tak klient, pierwszy raz ujrzy tam naszą firmę. Tu ludzie od http://mwp.org.pl/ pomogli mi poprzez sprytny i przemyślany marketing internetowy, budując coraz to większą rozpoznawalność marki. Od lat w tym działają, więc wszystkie kroki były szczegółowo zaplanowane, a nie dziełem przypadku.
ODPOWIEDZ