Pora na kurs

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
nikoleta_91
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 11:34

Pora na kurs

Post autor: nikoleta_91 »

Hej wam :)
Już od dawna miałam w planie zapisać się na kurs jazdy w Warszawie, ale zawsze miałam nie po drodze. Teraz wreszcie się zdecydowałam, bo nie ukrywam, że prawo jazdy na pewno mi się przyda. Mam dość jeżdżenia komunikacją miejską. Z jakich powodów wy zdecydowaliście się zdawać?
Jaśka Kordek

Re: Pora na kurs

Post autor: Jaśka Kordek »

Ostatnio widziałam w Internecie dużo fajnych kursów na temat prowadzenia firmy, zatrudniania pracowników i oszczędzania na emeryturę. Strona https://generali-investments.pl/conten ... pracodawca przedstawia co to jest ppk, ike i mnóstwo innych terminów, o których wcześniej nie słyszałam. Niedługo przejmuję firmę po rodzicach i taka wiedza jest mi bardzo przydatna
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Pora na kurs

Post autor: radomska »

Ja robiłam kurs na prawko w Motostart przy Racławickiej, niedaleko mojej uczelni bo tak mi najbardziej pasowało a poza tym wszyscy chwalili akurat tą szkołę jazdy za nowe sprawne pojazdy i porządnych wyrozumiałych instruktorów. Nawet nie musiałam dobierać jazd doszkalających bo czułam się dobrze przygotowana do egzaminu
Nutuś

Re: Pora na kurs

Post autor: Nutuś »

Moim zdaniem warto się rozwijać i próbować swoich sił w kursach różnego rodzaju. Taki kurs na księgowego jest bardzo szeroki i przydatny potwierdzony tak naprawdę certyfikatem, który się na pewno przyda w każdym burze jako potwierdzenie umiejętności.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Pora na kurs

Post autor: Mr Robot »

Jeżeli chodzi o prawo jazdy to ja osobiście mogę polecić świetną szkołę jazdy z Poznania - https://www.zdajprawko.pl/. Z nimi bez problemu zdałem egzamin - zarówno teorię jak i praktykę. Kurs był doskonale przeprowadzony, a jazdy to była czysta przyjemność.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
figałek

Re: Pora na kurs

Post autor: figałek »

Myślę, że jeśli poszukujecie dobrych kursów na ładowarki teleskopowe, to mogę się podzielić z wami linkiem do świetnej firmy https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ladowarki-teleskopowe/ gdzie znajdziecie sporo szkoleń UDT w bardzo dobrych cenach. Różnorakie terminy pozwolą wam na swobodę w działaniu, a ceny mają naprawdę dobre.
kotuś

Re: Pora na kurs

Post autor: kotuś »

Najwięcej piszecie o kursach samochodowych i ja wam coś podpowiem w związku z tym. Jeśli macie problemy różnego rodzaju, to wydaje mi się, że warto na jazdy doszkalające poznań się zapisać. W końcu prowadząc, odpowiadamy także i za innych. Warto o tym pamiętać.
Droś

Re: Pora na kurs

Post autor: Droś »

W takim razie szukając profesjonalnej pomocy w zakresie znalezienia ciekawych kursów zawodowych również pod nadzorem UDT to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez ośrodek szkoleniowy https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... rs-hakowy/ u których wybór jest bardzo dobry i ja sam uczestniczyłem u nich w kursie na hakowego. Wszystko na poziomie, znają się na rzeczy i mają dobrych instruktorów. Egzaminy zdane bez najmniejszych problemów :D
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Pora na kurs

Post autor: Zuzia »

A może ktoś z Was byłby zainteresowany kursem elektrycznym SEP? Jeśli tak, to na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/ znajdziecie ofertę takiego właśnie kursu, który możecie odbyć również w systemie on-line. Później czeka Was egzamin, który również możecie zdać bez wychodzenia z domu, poprzez wideorozmowę ;)
ODPOWIEDZ