poszukiwania dobrego hostingu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: Ziuta »

Żeby znalesc dobry hosting trzeba się jednak troche naszukac. A jak ktoś nie ma w tym doświadczenia to dopiero jest kosmos. Moim zdaniem ten https://www.statnet.pl/hosting hosting spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania. W ofercie masz też 10 dniowy okres testowy za 1 zł
Awatar użytkownika
cytrynka
Posty: 62
Rejestracja: 30 maja 2019, 21:20

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: cytrynka »

nie trzeba szukac daleko :) od 22 lat na rynku jest nazwa.pl ktora ma bardzo dobre warunki zarowno hostingowe jak i domen. Mamy od lat i jestesmy zadowoleni
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: kilopi »

Popieram :) tez od dawna mamy wykupione wlasciwie wszystkie uslugi bo i hosting i maila i domeny w nazwie i dziala to super :) zwlaszcza obsluga klienta jest nieporownywalna z innymi firmami
Awatar użytkownika
Milonka
Posty: 32
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:56

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: Milonka »

Ja przyznaje że pierw korzystałam z konkurencji bo trochę taniej ale mega się przejechałam i wrociłam do nazwy z podkulonym ogonem, najlepsi na rynku
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: kilopi »

Milonka pisze: ↑21 wrz 2019, 9:50 Ja przyznaje że pierw korzystałam z konkurencji bo trochę taniej ale mega się przejechałam i wrociłam do nazwy z podkulonym ogonem, najlepsi na rynku
chyba nie jestes jedyna :D bo moi znajomi tez ostatnio zdecydowali sie na powrot po probie z konkurencja :D
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 57
Rejestracja: 13 wrz 2019, 10:23

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: Sol »

Ciekawa oferte ma teraz polska firma NSIX - zobaczcie zreszta sami: http://nsix.pl/ Co ich wyroznia? M.in. skalowalnosc, czyli mozliwosc rozbudowy (wg wlasnych zapotrzebowan) maszyny, ktora u nich 'wynajmujemy'. Mozna spokojnie zwiekszyc przestrzen dyskowa czy RAM - zalezy co na tym postawimy. Wiadomo, inne wymagania ma sklep internetowy z tysiacami zdjec/filmikow, a inne zwykla strona www typu wizytowka np.
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: laperela »

ja sie przenosilam ostatnio do nazwy wlasnie bo poprzedni moj dostawca to byla jakas masakra a ta firme polecil mi znajomy i o niebo lepiej
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: kilopi »

no jak widac wiekszosc wraca do nazwa.pl czyli cos jednak to oznacza ;)
Awatar użytkownika
Roma1980
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2019, 9:20

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: Roma1980 »

nazwa to moloch... support u nich kuleje, przynajmniej ja nie polecam,
czasem lepsza małą firma i więcej korzyści sie ma
Tuż

Re: poszukiwania dobrego hostingu

Post autor: Tuż »

Dobry hosting jest równie ważny co taki serwer dedykowany. Zresztą i jedno i drugie znajdziecie też w firmie domeny.pl https://domeny.pl/. Opcji do wyboru jest sporo w przypadku hostingu to aż 5 różnych pakietów. Ceny przystępne w parametry bardzo dobre
ODPOWIEDZ