Poznań - dobre przedszkole

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Poznań - dobre przedszkole

Post autor: obiadwsobote »

Szukam dobrego przedszkola w północnych rejonach Poznania. Ktoś polecił mi Piraciki https://www.piraciki.pl/ w Suchym Lesie, słyszałem że można znaleźć tam naukę angielskiego dla maluchów, dobrą opiekę i świetne posiłki. Zależy mi na dobrym rozwoju, po przedszkolu jest już szkoła podstawowa więc wg. mnie to bardzo ważne. Chcę posłać malucha do miejsca w którym będzie czuł się dobrze i będzie chodził tam z uśmiechem.

ripstop poliester
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznań - dobre przedszkole

Post autor: ectatend »

Może trochę z innego miasta, ale moje dziecko uczęszcza do przedszkola w Józefowie. Myślę, że jeśli ktoś szuka sprawdzonej placówki w tych okolicach to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Poznań - dobre przedszkole

Post autor: Mr Robot »

U nas w Krakowie jest naprawdę wiele przedszkoli do wyboru, nawet dla dzieci, które mają przeróżne choroby czy problemy emocjonalne. Takie przedszkole wwr Kraków nie tylko odciąży rodziców w codziennych obowiązkach ale także pomoże rozwinąć się dzieciom.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
uczeń32

Re: Poznań - dobre przedszkole

Post autor: uczeń32 »

Jeśli chcesz żeby twoje dziecko od najmłodszych lat się rozwijało to polecam Przedszkole Świat Dziecka Konstancin . Poznają one tam język angielski, więc dizecko od najmłodszych lat będzie dwujęzykowe. Polecam wszystkim rodzicom mieszkającym w okolicach Konstancina
Małgosia

Re: Poznań - dobre przedszkole

Post autor: Małgosia »

Moim zdaniem przede wszystkim dziecko powinno mieć szansę dobrze się rozwijać w przedszkolu, a rodzic kontrolować to co się dzieje na bieżąco. Mnie przykładowo przedszkole zainspirowało do stworzenia sensorycznego placu zabaw w domu. Kupiłam niezbędne rzeczy na stronie https://liger.net.pl/14-integracja-sensoryczna i z mężem stworzyliśmy miejsce, w którym nasze dzieci mogą się bawić do woli, nawet gdy na dworze pada deszcz.
Weruś

Re: Poznań - dobre przedszkole

Post autor: Weruś »

Niestety nie znam, żadnego dobrego przedszkola w Poznaniu. Jednak jeśli ktoś z was, szuka przedszkola w Warszawie, to polecam https://www.fiqmiku.pl/. Kadra przedszkola FIQMIKU to zespół świetnie wykwalifikowanych i przygotowanych do pracy z małymi dziećmi najlepszych pedagogów

koba internet opinie
ODPOWIEDZ