Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jozafat
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 2:46

Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Post autor: Jozafat »

Cześć forumowicze. Do jakiej warszawskiej auto szkoły polecacie zapisać się na kurs? Myślałem o lejdis-gentleman-osk.pl, bo ich oferta jako jedna z niewielu mnie przekonuje. Doradźcie, czy warto!
Awatar użytkownika
Betina-69
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 9:22

Re: Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Post autor: Betina-69 »

W tej auto szkole najlepiej nauczysz się jazdy samochodem. Oferują kursy na prawo jazdy różnych kategorii, ale najważniejsze jest to, że pracują tam świetni instruktorzy, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób zrozumiały. Zdecydowanie polecam!
Lechosławek

Re: Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Post autor: Lechosławek »

Ja polecę szkołę w Częstochowie. Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl, to moim zdaniem świetna szkoła. Mają w ofercie kursy weekendowe, wieczorowe, a jak się komuś spieszy, to nawet takie ekspresowe miesięczne. Plac manewrowy spełnia wymagania egzaminacyjne. Samochody są nowe i zawsze czyste. A w ramach kursu można jeszcze potrenować na symulatorze nauki jazdy, a także wjechać na plac manewrowy do WORDu. No i siedzibę mają w centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd do nich.
darką

Re: Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Post autor: darką »

Właśnie ja też się zastanawiam, na jaki kurs prawa jazdy kat b poznań mam sie zapisać. Tu jest taki problem, że wybór mam całkiem duży, ale ciężko mi się w tym wszystkim połapać. Najlepiej dla mnie wygląda OSK Pegaz, ale powiedzcie, naprawdę warto tam iść?
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Prawo jazdy - gdzie na kurs?

Post autor: radomska »

Najważniejsze jest znalezienie porządnej szkoły nauki jazdy, w której nas przygotują do egzaminu państwowego. Ja mogę wam polecić skontaktowanie się z Motostart na Racławickiej, w której nauczyli mnie jeździć. Wam na pewno też pomogą nawet jak uważacie się za antytalent do prowadzenia auta :)
ODPOWIEDZ